О.М. Гребелюк долучилась до конкурсу «Новорічна казка» та показала зимові краєвиди с. Новокрасне Арбузинського р-ну

Красою краєвидів рідного краю поділилась з нашими читачами О. М. Гребелюк. В рамках конкурсу «Новорічна казка» учасниця надіслала на електронну адресу Миколаївської обласної організації партії «Наш край» світлини, на яких відобразила зимову красу с. Новокрасне Арбузинського району Миколаївської області.

Нагадаємо, що Миколаївська обласна організація партії НАШ КРАЙ та газета «Миколаївщина. НАШ КРАЙ започаткувала фотоконкурс «Новорічна казка». В умовах конкурсу – розгляд фотографій, наданих читачами газети «Миколаївщина НАШ КРАЙ» із зимовою тематикою. Але, давайте домовимось: аби всі наші конкурсанти були в однакових умовах, ми не будемо розглядати фотографії людей, дітей, компаній та застілля. До конкурсу будуть допущені світлини природи у новорічному вбранні. Ми обіцяємо, як завжди, гарні, корисні подарунки переможцю та висвітлення результатів конкурсу на сторінках газети, на сайті та ФБ.

Фотографії надсилати на адресу обласної організації партії [email protected] до 5 січня нового 2019 року. Підсумки фотоконкурсу будуть підведені до 15 січня. Кількість світлин від одного учасника не обмежена. Разом із світлинами треба надати особисту інформацію:

ПІБ

Дата народження

Повна адреса проживання

Контактний телефон

 

Теги: , ,