12 ОТГ Миколаївщини отримали у власність майже 40 тисяч га землі

У Миколаївській області 12 об’єднаних територіальних громад  отримали у комунальну власність 3678 земельних ділянок та розпоряджатимуться землею загальною площею 37077 га. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області, розповідає видання АгроЮг.

Так, минулого тижня  відбулося офіційне підписання актів прийому-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад. Документи, які містять інформацію про перелік земельних ділянок, їх кадастрові номери та площу, надалі слугуватимуть підставою для реєстрації речового права за ОТГ в Державному реєстрі.

Участь у церемонії взяли начальник Головного управління Держгеокадастру в Миколаївській області Юрій Лостік, начальник управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру в Миколаївській області Юрій Яськів, керівники БузькоїМихайлівськоїНечаянськоїБлагодатненськоїШевченківськоїКоблівськоїРадсадівськоїВеснянської сільських ОТГ, КазанківськоїАрбузинськоїБерезанськоїОлександрівської селищних ОТГ.

В «Нашому краї» впевнені, що земля – найголовніший ресурс для розвитку громад. І для належного формування базового рівня місцевого самоврядування необхідно передавати право на власність землі громадам.

«Новостворені об’єднані громади повинні мати ресурси для свого ефективного розвитку. Саме земля і є таким ресурсом. Питання належності земель за межами територіальних одиниць – ключовий стимул й чинник для успішного формування базового рівня місцевого самоврядування», — говорять в політсилі.

Теги: , , ,