«Наш край» завітав з подарунками до Степівського дитячого будинку-інтернату

Степівський будинок дитини у Миколаївському районі став домівкою для 51 вихованця. Тут проживають, проходять курс реабілітації та навчаються діти з обмеженими можливостями. Працюють кабінети соціальної і фізичної реабілітації, кабінет ЛФК.

«Наші діти особливі. Не всі з них мають сім’ї. Будинок дитини для них – домівка. І ми намагаємось докласти максимум зусиль, щоб вони відчували себе щасливими. Вони, як і звичайні діти, чекають Нового року, гостей, подарунки. Ми вдячні кожному, хто напередодні свят приносить частинку свого тепла нашим вихованцям, діти завжди радіють гостям», — розповідають вихователі закладу.

Долучившись до власного проекту Миколаївської обласної організації партії «Наш край» «Зігрій теплом кожну дитину», який стартував у грудні, депутат обласної ради Тахір Садрідінов придбав для кожного вихованця інтернату подарунок під ялинку.

Представники районної організації партії «Наш край» на чолі з головою Андрієм Добровольським завітали у гості до дітей.

«Ми дуже зворушені прийомом  — такі щирі посмішки дітей. Хочеться побажати вихованцям та працівникам вашого будинку здоров’я, побільше приємних моментів. Адже ті дива, які ви робите тут, ставлячи дітей на ноги, не під силу жодному чарівникові. Ви самі чарівники», — привітав від імені районної організації «Наш край» Андрій Добровольський.

Поки діти раділи подарункам, гості оглянули заклад, дізналися про нагальні проблеми. Адже вітання і свята завершяться, а підтримка таких закладів для партійців «Нашого краю» відбувається постійно, не зважаючи на дати в календарі.

Теги: , , ,