Нова машина «швидкої допомоги» під Новий рік — для Бузької амбулаторії Вознесенського району

Цей день став по-справжньому святковим для села Бузьке Вознесенського району. Автопарк Бузької амбулаторії поповнився новим автомобілем «швидкої допомоги». До цього на сторожі здоров’я селян чергувала тільки старенька «Таврія». Лікар лише міг виїхати нею на виклик. Але у разі необхідності транспортування хворого до медичної установи, доводилось викликати «швидку» з району. Але ж бувають випадки, коли у боротьбі за життя рахується кожна хвилина.

«Люди не очікували і не вірили, що в такий нелегкий час в сільській амбулаторії з’явиться машина «швидкої», — розповідає голова районної ради Іван Бурдін.

Ця подія стала можлива завдяки участі сільської ради в конкурсі мікро-проектів Миколаївської обласної адміністрації. Проект став переможцем та на його реалізацію було виділено кошти по співфінансуванню з обласного та місцевого бюджетів.

«Загальна вартість автомобіля – 500 000 грн. Область виділила 450 000, а 50 000 додала Бузька ОТГ, — розповідає депутат обласної ради від партії «Наш край» по Вознесенському району Григорій Ташлик. — Хотілось би відзначити роботу Юрія Заволоки – голови громади – вони змогли оперативно передбачити кошти. В селі Бузькому проживає 1700 жителів. Про важливість такого власного транспорту для амбулаторії розмови велися давно. А сьогодні, напередодні свят, мешканці громади мають такий подарунок».

За словами голови Вознесенської районної ради, саме завдяки кураторству і контролю Григорія Володимировича, цей проект втілено в дійсність. А за останній рік район отримав перемоги у конкурсі і реалізував загалом 24 проекти. Жителі Вознесенського району, Бузької ОТГ зокрема, завдячують цим саме Григорію Ташлику.

Теги: , , , ,