Ветеран праці при сприянні депутата міської ради від «Нашого краю» отримав електричний інвалідний візок

Володимиру Георгійовичу  Тарасенку – 67. Більше тридцяти років пропрацював спочатку на суднобудівному заводі імені 61 комунара, потім у Миколаївському морському порту. Отримав інвалідність І групи у наслідок виробничої травми чотири роки тому. Весь цей час не залишає активний спосіб життя – бере участь у шахових турнірах, полюбляє рибалити та зустрічатися з колишніми співробітниками.  Але на заваді захопленням часто стає пересування на інвалідному візку – не завжди вистачає сил самому керувати механічним візком.

«Управління соціального захисту забезпечило Володимира Георгійовича всім необхідним. У нас є можливість надати тільки механічний візок. Але Володимир Георгійович може пересуватися в ньому тільки за допомогою соціального працівника», — розповідає начальник Управління соціальних виплат і компенсацій Заводського району міста Миколаєва Олена Матвієнко.

 

Депутат Миколаївської міської ради від партії «Наш край» В’ячеслав Карцев опікується долею ветерана вже не перший рік. І вже давно шукав можливість забезпечити Володимира Георгійовича електричним візком. На допомогу прийшов голова Благодійного Фонду «АльфаНик» Євген Ткачишин.

 

«Ми виховуємо дітей в дитячому будинку сімейного типу. В’ячеслав Миколайович – давній друг наш і наших дітей — розповів про проблему свого підопічного. І коли через Благодійний фонд до нас надійшов електричний візок, ми вирішили його подарувати Володимиру Георгійовичу», — говорить Євген Ткачишин.

 

Тепер пересування містом стане для ветерана не проблемою, а задоволенням, адже візок легко керується джойстиком без докладання особливих фізичних зусиль.

 

«Володимир Георгійович – чудовий приклад для всіх нас. Адже деякі люди, маючи здорові руки і ноги, залишаються справжніми інвалідами по життю – пасивними у всьому. Натомість, Володимир Георгійович, втративши можливість повноцінно рухатись, залишився активним і стійким морально, а електричний візок додасть йому ще й мобільності. Я радий, що ми змогли вручити його саме напередодні Новорічних свят, адже це час, коли трапляються дива», — розповів депутат Миколаївської міської ради від партії «Наш край» В’ячеслав Карцев.

Також В’ячеслав Миколайович подякував всім небайдужим до долі ветерана та привітав з наступаючими святами.

Теги: , , ,