«Ми підтримуємо розвиток талантів у дітях». «Наш край» привітав вихованців Будинку дитячої творчості в Березнегуватському районі

Сьогодні голова Березнегуватської районної організації партії «Наш край» Раїса Богуш та представники партійного активу завітали до вихованців Будинку дитячої творчості.

 

«Ми хочемо привітати наших талановитих дітей. Завжди радіємо вашим успіхам і бажаємо вам натхнення у ваших творчих починаннях. Будьте здорові, розвивайте свої таланти, радуйте оточуючих своїми витворами», — привітала дітей Раїса Богуш.

 

Діти отримали під ялинку подарунки від  голови Миколаївської обласної організації «Наш край» Юрія Кормишкіна —  солодощі, станки для вишивання та набори для бісероплетіння.

Також Юрій Анатольович відгукнувся на прохання батьківського комітету Березнегуватської ЗОШ і подарував 30 квитків та поїздку на новорічну виставу у Миколаївський художній російський драматичний театр.

Загалом, під час новорічних привітань по Миколаївщині за підтримки Юрія Кормишкіна було придбано понад 3000 подарунків для дітей в різних куточках області. І кожен район долучився до власної акції обласної організації партії «Наш край» «Зігрій теплом кожну дитину».

 

Теги: , , , , ,