«Миколайчики» зі Снігурівщини відправились на Схід країни

Поки країною крокують новорічні свята і всі навколо зустрічають 2019-й, «Волонтери Снігурівщини» напередодні відправилися на Схід країни, щоб доставити дітям та українським захисникам «миколайчики» та обереги, які були виготовлені 19 грудня дитячими руками в «Маєтку Святого Миколая» у Снігурівці.

Про це на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» розповів депутат обласної ради від партії «Наш край», голова Снігурівської районної організації «Наш край»,  організатор Майстерні Святого Миколая Андрій Закусілов.

 «До маєтку приходили всі охочі. Кожна дитина мала можливість відчути себе в ролі чарівника. Вони розфарбовували пряники-миколайчики та прикрашали їх мастикою не тільки для себе. Частина пряників відправились напередодні Нового Року на Схід країни їх одноліткам та українським воїнам», – розповів Андрій Закусілов.

Авдіївка, Покровськ, Єлизаветівка, Мар’їнка, Красногорівка, Піски – саме за цим маршрутом в цей раз розвозили подарунки волонтери.

«Ми відвідали два дитячих будинки, в третій – передали посилки. Подарунки роздавали також дітям, яких зустрічали просто на вулиці. Наші воїни раділи «миколайчикам» не менше за дітей», – розповів волонтер Олександр Єфремов.

Овочі, солодкі подарунки, речі, зібрані школярами зі Снігурівки  – всі привіти були доставлені адресатам.

«Волонтери Снігурівщини» розпочали свою діяльність з початком антитерористичної операції на Сході країни. Для них допомога військовим стала не разовою акцією, а способом життя. І розвезення подарунків у зону АТО ООС стало логічним початком Нового Року», — розповів також багаторічний волонтер Андрій Закусілов.

Теги: , , , ,