Благодійна акція «Зігрій теплом кожну дитину» від «Нашого краю» триває

Третій рік поспіль зима  на Миколаївщині розпочинається благодійною акцією — власним проектом Миколаївської обласної організації партії «Наш край» —  «Зігрій теплом кожну дитину». Як відзначив голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін, за цей час благодійники «Нашого краю» охопили турботою більше сорока двох тисяч дітей як сільської, та і міської місцевості. Головна мета, яку ставила перед собою партія – не залишити без уваги на День Святого Миколая, Новорічні та Різдвяні свята дітей, які виховуються в інтернатах, залишились без батьківської опіки чи проживають в багатодітних сім’ях.

«Які б не були важкі часи, чи соціально-економічний стан в країні, для «Нашого краю» завжди залишається в пріоритеті турбота про дітей. Особливо це стосується тієї малечі, яка рідше за інших відчуває опіку. За відчуття тепла у дитячих серцях несемо відповідальність ми – дорослі, яким не байдуже майбутнє цих дітей, а отже, не байдуже майбутнє нашого краю. Бо дитина, яка росте із відчуттям, що вона не самотня, має більше шансів реалізувати себе у  житті та стати впевненою  частиною у суспільстві. Нам захотілось своєю увагою наповнити їх очі щастям, а їх душі теплом», — зазначив голова «Нашого краю».

Ще рано говорити про завершення проекту в цьому році, але можна вже побачити певні результати. В кожному районі, місті області партійці  «Нашого краю» приміряли на себе роль чарівників. Їх турботою та увагою вже охоплено майже дванадцять тисяч дітей.

Тільки від голови Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрія Кормишкіна в цьому році  до Дня Святого Миколая отримали подарунки більше трьох тисяч дітей Миколаївщини.

У Снігурівці за ініціативи депутата обласної ради та голови РПО Андрія Закусілова працював «Маєток святого Миколая». До маєтку в гості завітали близько 80 дітей. Половина з них – діти з особливими потребами, які також стали активними учасниками процесу. Гості маєтку розфарбовували пряники-миколайчики та прикрашали їх мастикою не тільки для себе. Адже частина пряників відправились на схід країни їх одноліткам. Також окреме свято було організоване для дітей із сімей – учасників АТО та ООС.

Вже не перший рік депутат Миколаївської обласної ради Григорій Ташлик, як справжній чарівник, дарує казку дітям Вознесенського та Братського районів. У грудні депутат завітав до Дорошівської загальноосвітньої школи Вознесенського району із подарунками – вісім комп’ютерів для початкової школи. На день Святого Миколая, 19 грудня, Григорій Ташлик забезпечив талановитих дітей – переможців конкурсів та олімпіад, відмінників навчання білетами на новорічну виставу, яка проходила в обласному Палаці культури.

Представники від «Нашого краю» Первомайської міської організації на чолі з головою Олександром Кукурузою, в першу чергу, завітали до Первомайського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, в якому наразі перебуває близько тридцяти вихованців. Це діти, які опинилися в складних життєвих обставинах. І день Святого Миколая тут чекали з нетерпінням. Діти раділи подарункам від партійного активу. А у відповідь подарували гостям виставу, в якій показали свої таланти.

Голова Березнегуватської районної організації партії «Наш край» Раїса Богуш та представники партійного активу завітали до вихованців Будинку дитячої творчості. Діти отримали під ялинку подарунки від  голови Миколаївської обласної організації «Наш край» Юрія Кормишкіна —  солодощі, станки для вишивання та набори для бісероплетіння.

«Наш край» відвідав також Степівський дитячий будинок-інтернат у Миколаївському районі (голова РПО Андрій Добровольський). Тут проживають, проходять курс реабілітації та навчаються діти з обмеженими можливостями. Долучившись до проекту, депутат обласної ради Тахір Садрідінов придбав для кожного вихованця інтернату подарунок під ялинку.

1200 подарунків отримали школярі Врадіївщини. До дня Святого Миколая, за ініціативи депутата районної ради Ігоря Сало, вручені солодкі подарунки учням шкіл району, дитячих садків, позашкільних навчальних закладів.

У Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів Новобузького району завдяки нашекраєвцям (голова РПО Валерій Семененко) з’явилася новорічна ялинка. Також вручені подарунки дітям у Новобузькій ЗОШ I-III ст. №1 та ДНЗ №10 «Пролісок» Новобузької міської ради.

У Кривоозерському районі (голова РПО Павло Бузинський) проведено п’ять дитячих новорічних ранків у селах району: Ониськове, Голоскове, Гойдаї, Очеретня, Семенівка та відвідано п’ятнадцять багатодітних сімей.  Було вручено 150 новорічних подарунків та розіграно в конкурсах 50 призів.

Не менш святкові заходи пройшли у Веселинівському районі (голова РПО Сергій Свердан), Баштанському районі (голова РПО Петро Жигалкін). Свято для малечі також організував депутат Куцурубської ОТГ Микола Кепін.

Окрім свята, яке подарували представники «Нашого краю» малечі, було здійснено поїздки до малозабезпечених та багатодітних сімей сільської місцевості в різних районах Миколаївської області. Зібравши попередньо заявки про потреби, кожній сім’ї була надана адресна допомога   — овочеві набори, запас вугілля та декілька складометрів дров для опалення на зимовий період, теплий дитячий одяг, взуття та інше.

«З кожним роком до проекту «Зігрій теплом кожну дитину» долучається все більше благодійників. Цьогоріч нас було близько чотирьохсот», — розповіли в оргкомітеті.

Розбрат та ненависть породжують розруху, в той час, коли добро, любов і турбота є рушійною силою  розвитку та процвітання.  «Наш край» закликає закумулювати частинки доброти в єдиний потужний потік задля майбутнього наших дітей. Вважаємо, що саме філантропія та благодійність – це те, що робить нас людьми.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: , ,