«Дякуємо за новорічну казку!» — батьки та учні Березнегуватської школи подякували Юрію Кормишкіну

До обласної організації партії «Наш край» надійшов лист з подякою голові партії Юрію Кормишкіну за організацію поїздки для тридцяти дітей Березнегуватської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1 у переддень новорічних свят на виставу «Дванадцять місяців» до Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру.

«Ми, батьки учнів Березнегуватської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1 висловлюємо найтепліші слова подяки голові Миколаївської обласної партійної організації «НАШ КРАЙ» Юрію Кормишкіну за організацію поїздки наших дітей.

Ця підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні та розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Створити для дітей свято, побачити в їх оченятах вогник добра і віри в майбутнє — дорого коштує.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін за Вашу натхненну і самовіддану працю, за непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам, хай посилає своє благословення на ваші добрі діла!»

Нагадуємо, напередодні циклу новорічних свят члени обласної організації «Наш край» третій рік поспіль долучилися до власного проекту «Зігрій теплом кожну дитину». Тільки у цьому році увагою партійців охоплено вже майже 12 000 дітей. Проект ще триває, адже як стверджують у партії, дива не закінчуються, як і бажання наших благодійників дарувати частинку добра нашим дітям.

 

 

Теги: , , , ,