«Наш край» запропонував перелік проектів до Перспективного плану розвитку міста Миколаєва на 2019 – 2021 роки

Робоча група щодо обговорення та  формування Перспективного плану розвитку міста Миколаєва на 2019 – 2021 роки розглянула пропозиції, запропоновані членами групи.

Депутатом міської ради від партії «Наш край» Сергієм Карцевим на розгляд запропоновано низку проектів. По-перше, це ремонт та реконструкція міських мереж.

«Водопровідна, каналізаційна мережі та опалення – це судини міста, які через свій стан не витримують навантажень. Каналізаційні колектори, які виходять з ладу один за одним та паралізують цілі райони. Кожен початок опалювального сезону демонструє стан мереж опалення. Треба терміново відремонтувати чотири крупних участки системи опалення в місті. Водопровідні мережі, як судини, з роками забиті вапнистими відкладенями. Думаю, не потрібно зайвий раз доводити, що доведення до ладу цих мереж – це інвестиції в інфраструктуру міста», — наголосив Сергій Карцев.

По-друге, вирішення житлових питань робітників бюджетних установ.

«Головна проблема молоді сьогодні – це забезпечення житлом. Реконструкція будівлі по вулиці Шосейній, 119 допоможе  частково вирішити це питання. Адже тут може вийти прекрасний сімейний гуртожиток. І ми можемо заохотити молодих медиків та вчителів до роботи у бюджетних установах міста, надавши їм це соціальне житло», —  розповідає депутат.

Наступна пропозиція – низка заходів щодо безпеки шкіл міста.

«Наші навчальні заклади повинні стати безпечними для перебування дітей. Вже майже вирішено питання з обладнання «тривожної кнопки» в кожній школі. Крім того, я наполягаю на встановленні в кожному навчальному закладі мінімум десяти камер спостереження з цілодобовим записом», — виніс пропозицію Сергій Карцев.

Щодо закладів освіти, запропоновано також реконструкцію ДНЗ № 67, з якого в кінці 2018 року висилено дітей через аварійний стан.

Чекають своєї черги на реконструкцію також нежитлові приміщення по вулиці Спаській, 23/1.

«Це — комплекс приміщень колишнього інтернату для слабочуючих дітей, який зараз передано міській художній школі. Наразі школа в своїх стінах не може розмістити всіх бажаючих займатися, заняття проводяться в облаштованих підвальних приміщеннях. Вже є проект реконструкції і потрібні кошти для його реалізації», — повідомив депутат міської ради від «Нашого краю», член робочої групи Сергій Карцев.

Не менш проблемне питання – реставрація пам’ятки архітектури національного значення «Офіцерське зібрання», колишній Будинок офіцерів флоту.

«Ціна питання попередньо – за сто мільйонів гривень. Сума для міста, на жаль, непідйомна. Тому потрібно ставити питання про співфінансування з ДФР. З реконструкцією цієї будівлі ми отримаємо осередок культури у нашому місті», — розповів Сергій Карцев.

Робоча група доручила головним розпорядникам бюджетних коштів опрацювати пропозиції, що надані під час обговорення, зокрема депутата міської ради від партії «Наш край» Сергія Карцева, для включення до Перспективного плану розвитку міста Миколаєва на 2019 – 2021 роки.

 

 

 

 

 

 

Теги: , , ,