Проблема гарячої води вирішена. Депутат обласної ради від «Нашого краю» подякував первомайським однопартійцям

Терапевтичне відділення Миколаївського госпіталю інвалідів війни у місті Первомайськ залишилось без гарячої води півтора місяці тому – вийшов з ладу старий бойлер.

«Первомайське терапевтичне відділення забезпечує допомогу ветеранам війни північного округу. Розраховане на 30 койко-місць. Що таке залишитись взимку без гарячої води пацієнтам переважно поважного віку, пояснювати не потрібно. Забезпечити заміну бойлера за бюджетний кошт можливості не було, довелося шукати допомогу», — розповідає начальник госпіталю, депутат обласної ради від партії «Наш край» Володимир Поточняк.

Проблема терапевтичного відділення не залишила байдужими міського голову міста Первомайськ Людмилу Дромашко та її першого заступника Олександра Кукурузу.  Долучившись до обласного флеш-мобу добрих справ та прийнявши естафету у голови міста Вознесенськ Віталія Лукова, вони завітали саме до цього лікувального закладу. Як результат  — у відділенні з’явився новенький бойлер, який забезпечить пацієнтів та персонал гарячою водою. Крім того, ветерани у відділенні отримали від гостей різдвяні подарунки.

«Ми завжди вдячні за будь-яку допомогу. Завдяки благодійникам центральний госпіталь та дві філії – у Первомайську та Новому Бузі – за останні чотири роки значно покращили матеріально-технічну базу. Це і новітня медична техніка, і побутове обладнання, і інвентар. Восени, наприклад, завдяки голові партії «Наш край» Юрію Кормишкіну в госпіталь було придбано 80 комплектів постільної білизни», — зауважив Володимир Поточняк.

Для того, щоб добрі справи не завершувались, естафетну паличку флеш-мобу добрих справ передано голові Первомайської районної державної адміністрації Володимиру Вовку.

 

Теги: , , , ,