«Наш край» продовжує проект «Зігрій теплом кожну дитину» у Веселинівському районі

Веселинівська районна організація партії «Наш край» долучилася до акції «Зігрій теплом кожну дитину» і завітала з привітаннями до опорного навчального закладу у Веселиново.

Під час свята, на яке потрапили «нашекраївці»,  відбувся флешмоб —  учні 5-7 класів інсценували українські народні казки на новий лад.

Журі, до якого увійшли президент, прем’єр, міністри школи та голова Веселинівської РО партії «Наш край» Сергій Свердан, високо оцінило виступи учасників.

«Ми сьогодні переконалися, які у нас талановиті діти. Заради них ми живемо,  працюємо, розбудовуємо рідний край. Ми повинні подавати приклад у відданості своїй справі», — розповів Сергій Свердан.

Всі учасники отримали солодкі подарунки та набори фруктів від партії «Наш край» та голови обласної організації Юрія Кормишкіна.  Всього у флешмобі взяло участь 220 учнів.

Нагадуємо, «Наш край» третій рік поспіль оголошує  власний  проект «Зігрій теплом кожну дитину». Тільки у цьому році увагою партійців охоплено майже 12 000 дітей. Проект ще триває, адже, як стверджують у партії, дива не закінчуються, як і бажання наших благодійників дарувати частинку добра нашим дітям.

 

 

Теги: , , , ,