Частинка дива від «Нашого краю» завітала до дитячого відділення Веселинівської ЦРЛ

Час новорічних і різдвяних свят асоціюється з дивами. Особливо на здійснення мрій очікують діти. Мріють вони про іграшки, солодощі, розваги. А двадцять чотири малюка, які Новий рік зустрічали у дитячому та реабілітаційному відділеннях Веселинівської ЦРЛ, мріяли одужати та повернутися додому. Попри зовсім несвяткові обставини, їх не оминув проект обласної організації партії «Наш край» «Зігрій теплом кожну дитину».

Щоб якось розважити цих дітей, голова Веселинівської районної організації партії «Наш край» Сергій Свердан перевтілився у Діда Мороза та відвідав юних пацієнтів лікарні.

«Як батьки, ми всі знаємо, що немає нічого найціннішого у світі, ніж здоров’я дитини. Світ стає не милим, і свято – не свято, якщо твоя дитина хворіє. Тому ми відвідали саме цих діток», — розповів Сергій Свердан.

Сергій Свердан побажав дітям міцного здоров’я, мирного неба,  міцних знань та вручив солодкі подарунки від голови Миколаївської обласної організації партії  «Наш край» Юрія Кормишкіна.

Продовжуючи реалізацію проекту «Зігрій теплом кожну дитину»,  члени активу та голова Веселинівської партійної організації партії «Наш край» привітали 260 дітей трьох дитячих садочків та дітей-сиріт.

Теги: , , ,