Власний проект «Нашого краю» охопив увагою 500 дітей Миколаївського району

Долучившись до проекту Миколаївської обласної організації партії «Наш край» «Зігрій теплом кожну дитину», голова  Миколаївської районної організації політичної партії «Наш край » Андрій Добровольський  звернувся до депутатів обласної ради від політичної партії  «Наш край»  Тахіра та Рустамджана Садрідінових  з пропозицією надати солодкі подарунки вихованцям дитячих садків та шкіл Миколаївського району до дня Святого Миколая та Нового року. Депутати  відгукнулись на  пропозицію і приєдналися до проекту.

Представники Миколаївської районної організації  політичної партії «Наш край»  привітали малечу з Новим роком в селах Весняне, Зелений Яр, Іванівка , Кринички, Благодарівка, Маловарварівка.

  «Такі зустрічі під новорічною ялинкою підносять нас над буденністю та розмальовують наше життя неповторними хвилинами щастя, милування нашими дітками та надією на позитивні зміни. Головне ж для нас, дорослих, навчити дитину радіти життю, зміцнити її здоров’я, навчити щодня відкривати щось нове, відкрити душу.  Хай кожен день у новому році буде прожитий  в мирі і в любові до Бога і до свого ближнього», — побажав Андрій Добровольський.

 

Під час заходів  500 дітей отримали солодощі та гарний настрій. А колективи та батьки навчальних закладів подякували благодійникам та партії «Наш край».

Теги: , , ,