«Наш край» вимагає негайно вирішити проблему з виплатами заробітної плати медикам та освітянам в тих ОТГ, в яких не відбулись вибори 23 грудня

Внаслідок  введення режиму воєнного стану в окремих регіонах України 23 грудня 2018 року не відбулися перші місцеві  вибори в 12 об’єднаних територіальних громадах Миколаївщини. Перерваний виборчий процес не дозволив новоутвореним громадам сформувати  власні представницькі та виконавчі органи, вступити в прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом.

Зазначене також призвело до суттєвих  збоїв при затвердженні місцевих бюджетів. В результаті склалася ситуація, при якій районам не достатньо  виділених з державного бюджету обсягів коштів відповідних субвенцій для утримання бюджетних закладів у галузях освіти та охорони здоров’я. Проблеми з виплатою заробітної плати медикам та вчителям спричиняють соціальну напругу та справедливі нарікання серед жителів області, знецінюють позитивні результати реформування місцевого самоврядування.

Від імені Миколаївської обласної організації політичної партії «Наш край», представників нашої політичної сили в  місцевих радах звертаємося до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України з вимогою про невідкладне вирішення порушених питань шляхом внесення змін до Державного бюджету України на 2019 рік.

Також наполягаємо на  терміновому призначенні  дати перших виборів в об’єднаних громадах, продовженні курсу децентралізації.

Закликаємо Миколаївську обласну раду та Миколаївську обласну державну адміністрацію, народних депутатів України, які представляють Миколаївську область у Верховній Раді України, сприяти найшвидшому вирішенню порушених питань.

Юрій Кормишкін,

Голова Миколаївської обласної організації політичної партії «Наш край»

 

Теги: , , ,