«Наш край» приєднується до Всесвітнього Дня «ДЯКУЮ»

Всесвітній День «Дякую» відзначають 11 січня за ініціативою ООН та ЮНЕСКО. Запровадили таку дату аби нагадати людям про можливість гарних манер та вміння висловлювати вдячність.

Як часто ви дякуєте своїм близьким за добру справу, пораду або допомогу? Чарівне слово «дякую» здатне зігріти своїм теплом навіть затятого недруга, подарувати приємні миті та подружити найзліших ворогів.

Саме світле і ввічливе свято покликане навчити нас не боятися і не соромитися дякувати оточуючим, світу і самим собі. Слова вдячності здатні покращити настрій, підвищити взаєморозуміння і зарядити позитивними емоціями. Слово «дякую», як вважають психологи, володіє магічними властивостями, воно може заспокоїти і зігріти своєю теплотою. Вираз подяки, на думку фахівців, покращує здоров’я як адресату, так і тому, хто виражає свої почуття. Однак справжня вдячність, яка може принести користь, повинна йти тільки від чистого серця.

— Говорячи «дякую», потрібно дивитися людині в очі.

— Не можна дякувати людям у стані роздратування – це нікому не принесе радість.

— Старовіри не використовують слово «спасибі», так як вважають, що слово виникло від словосполучення «спаси Бай». «Бай » — це ім’я одного з язичницьких богів.

— З великих міст світу самим ввічливим вважається Нью-Йорк — «дякую» тут найчастіше вимовляють. Найменш ввічливим вважається Мумбаї в Індії.

«Наш край» від щирого серця дякує своїм однодумцям та друзям. За вашу щирість, розуміння, і просто за те, що ви є.  Давайте і надалі заряджати один одного позитивними емоціями!

Завжди ваш «Наш край».

 

Теги: , ,