Депутати Миколаївської міської ради від партії «Наш край» направили на розвиток охорони здоров’я 669 тисяч гривень

За підсумками роботи галузі охорони здоров’я Миколаєва за 2018 рік, Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради та адміністрації закладів охорони здоров’я міста висловили щиру подяку депутатам Миколаївської міської ради VІІ скликання, які приєдналися до справи реформування галузі і направили до лікувальних закладів депутатські кошти, підтримавши цим кожного городянина.

Як повідомляють в Управлінні, завдяки турботі депутатів галузь додатково отримала на розвиток в 2018 році 2 299 900 грн, з них 669 тисяч надали представники партії «Наш край».

Так, Юрій Гранатуров спрямував на розвиток галузі охорони здоров’я 225 000 грн, Олег Крісенко – 170 000 грн, В’ячеслав Карцев – 100 000 грн, Сергій Карцев – 80 000 грн, Олег Грипас – 64 000 грн, Сергій Мотуз – 30 000 грн.

За словами Сергія Мотуза, депутата від «Нашого краю», голови комісії питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту, для реалізації медичної реформи в обласному центрі в 2018 році  потрібно було забезпечити Центри первинної медичної допомоги оргтехнікою.

«В основному, депутатські кошти йшли технічне оснащення. Так, на кожний Центр первинної допомоги було виділено по 700 000 грн з бюджету. Але кожен головний лікар бачив з середини проблеми закладу, які випливали вже під час втілення змін. І тоді керівники лікувальних закладів зверталися за допомогою до депутатського корпусу. Фракція «Наш край» підтримала всі звернення», — розповідає Сергій Мотуз.

За вимогами, для проведення реформи комп’ютерами, принтерами повинні бути обладнанні кабінети всіх лікарів. Крім того, вони будуть підключені до єдиної електронної системи.

«У 2019 році сімейні лікарі, терапевти і педіатри перейдуть на електронний документообіг: електронні медична картка пацієнта, рецепти на «Доступні ліки», направлення до вузьких спеціалістів, лікарняні листи. До кінця 2019 року сімейні лікарі працюватимуть без паперу. Але для цього в 2018 році потрібно було забезпечити повне технічне оснащення. Об’єднавши зусилля міської влади та депутатського корпусу, ми це зробили. І якщо поглянути на таблицю, надану управлінням охорони здоров’я, представники «Нашого краю» при відносно невеликій кількості членів фракції, спрямували на реформування медицини вагому суму – майже сімсот тисяч гривен», — повідомив Сергій Мотуз.

Партія «Наш край» відстоює позицію розумного реформування галузі охорони здоров’я, де головними критеріями є якість та доступність послуг, а не економія коштів за рахунок закриття медичних установ.

 

 

 

 

 

 

 

Теги: , , , ,