«Наш край» привітав ювілярку в селі Гойдаї Кривоозерського району

Людмила Петрівна Сорока більше сорока п’яти років очолює сільський Будинок культури в Гойдаях. В свої сімдесят вона не втомлюється генерувати та втілювати ідеї. Адже клуб на селі – це центр культури, тут завжди вирує життя. Спортивні змагання, культурно-масові заходи, народні гуляння – все це організовує тендітна Людмила Петрівна.

Сьогодні в родину Людмили Петрівни завітали активісти районної організації партії «Наш край» на чолі з головою Павлом Бузінським.

«Щира, порядна, небайдужа, енергійна. Людмила Петрівно, ви  — взірець для молодого покоління. Людина, яка не просто віддана своїй справі. Я знаю, що Будинок культури для вас – це не робота, а життя. І дай Боже вам здоров’я, сил та наснаги і далі продовжувати свою справу. Вітаємо вас з ювілеєм. Хай життя і надалі вирує навколо Вас. Низький Вам уклін та щира подяка від усієї громади», — привітав ювілярку голова Кривоозерської РПО Павло Бузинський.

Від партії «Наш край» Людмила Петрівна отримала пам’ятну адресу, грамоту та цінні подарунки.

«Я вдячна за привітання та приємні слова. Скільки зможу, стільки буду корисною для рідного села. Робота з молоддю надає мені сил. У нас дуже активна молодь, і своїм прикладом ми повинні навчити їх працювати», — розповіла Людмила Сорока.

 

Теги: , , , ,