Визначено переможців конкурсу «Новорічна казка»

Більше трьохсот світлин та понад сто учасників. Такі результати фотоконкурсу «Новорічна казка», який протягом місяця проводила Миколаївська обласна організація партії «Наш край» та редакційна колегія газети «Миколаївщина. НАШ КРАЙ». За умовами конкурсу, з 14 грудня 2018 року по 5 січня 2019 жителі області мали можливість надсилати на електронну адресу конкурсу світлини з красотами зимової Миколаївщини. Як відзначають в оргкомітеті, головним завданням конкурсу було вкотре змусити людей завдяки мистецтву фотографії, побачити, в якому гарному місці проходить їхнє життя та що любов до рідного краю —  це невід’ємна частинка долі кожної людини.

 «Світлини, надіслані на конкурс, дуже різноманітні. Іноді було дуже важко визначитись у виборі. В буденності ми не помічаємо, яка краса нас оточує. Ми переконалися, що Миколаївщина багата на таланти не тільки в вокальному та хореографічному мистецтвах, але й в мистецтві бачити світ через об’єктив фотокамер. Кожен учасник доклав до світлин частку своєї любові до рідної землі», — відзначили в оргкомітеті.

Найбільш активними учасниками конкурсу стали фотографи з Єланецького району та міста Первомайськ.

Окремо хотілося б відзначити активність вихованців Первомайської Станції юних натуралістів під керівництвом Валентини Целіщевої. Завдяки цим світлинам підписникам сторінки у  Фейсбук вдалося побачити всю різнобарвність зими у місті Первомайськ. За рішенням конкурсної комісії, вони будуть нагороджені спеціальним призом.

До фіналу було відібрано 9 робіт. Переможців визначали за наступними критеріями: тематична відповідність фотографії, якість фото, баланс кольору та композиційне рішення, оригінальність.

Фіналістами фотоконкурсу «Новорічна казка» стали:

  • Варвара Бабець (м. Первомайськ)
  • Алла Лихацька (Снігурівський р-н)
  • Анастасія Овчарук (м. Первомайськ)
  • Марина Онищук (Єланецький район)
  • Вікторія Манжос (м. Первомайськ)
  • Сніжана Пальчевська (Вітовський район)
  • Андрій Паращук (Первомайськ)
  • Вадим Пічевський (Єланецький район)
  • Ольга Фролова (Єланецький район)

У фіналі світлини були розглянуті членами конкурсної комісії. Кожен з них оцінив роботи фіналістів за п’ятибальною системою. Сума балів за кожну роботу визначила переможців.

Перше місце з сумою 40 балів посіла робота Марини Онищук з Єланецького району.

На другому  з сумою 39 балів —  робота Сніжани Пальчевської з Вітовського району.

Третє місце з сумою 37 балів виборола світлина Вадима Пічевського з Єланечини.

За перші три місця учасники отримають цінні подарунки від голови Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрія Кормишкіна.

Щиро дякуємо всім учасникам конкурсу, адже завдяки вам ми змогли показати жителям Миколаївщини красоти нашої південної зими. Слідкуйте за нашими анонсами та беріть участь у наступних конкурсах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: , , , ,