В Єланецькому районі «Наш край» переобрав керівника партії. Очолила парторганізацію Людмила Присяжнюк

Під час проведення Зборів Єланецької районної організації партії «Наш край» відбулась зміна керівництва політсили. Після року роботи у зв’язку зі зміною місця проживання посаду голови «Нашого краю» за власним бажанням покинула Олена Володимирівна Димчишина. Тепер керувати «Нашим краєм» буде Людмила Олександрівна Присяжнюк. За її кандидатуру делегати зборів проголосували одноголосно.

Як відзначив голова Миколаївської обласної організації «Наш край» Юрій Кормишкін, обрання Людмили Олександрівни на посаду голови тільки посилить позиції партії в районі та примножить ті результати роботи, які вони спільно з Оленою Димчишиною досягли за останній рік.

«В тому році ми обрали нашого голову в Єланецькому районі. Дуже багато було зроблено. Олена Володимирівна підняла безліч питань, частину з яких вдалося вирішити, а іншими питаннями вдалося розбурхати той застій, який уже багато років поспіль є в цьому районі і з кожним днем тільки посилюється. Завдяки Олені Володимирівні вдалося в район залучити інвестиції та реалізувати чимало проектів. Впевнений, що новообрана голова Людмила Присяжнюк, як людина, яка, як ніхто інший, добре знає район, знає проблематику та має повагу серед людей, яка пліч о пліч працювала з Оленою Димчишиною, підхопить всі ті напрацювання та примножить їх задля розвитку нашого краю», — сказав голова партії.

В свою чергу, отримавши одноголосну підтримку від команди «Нашого краю» в Єланецькому районі, новообрана голова подякувала за довіру та запевнила, що роботи ще буде чимало.

«Перш за все, хочу подякувати за довіру. Докладу максимум своїх знань, досвіду та зусиль для того, щоб наша партійна організація зайняла гідне місце в області. Але абсолютно впевнена в тому, що один в полі не воїн. Сподіваюсь на вашу підтримку, допомогу та взаєморозуміння. Користуючись нагодою, хочу подякувати голові «Нашого краю» Юрію Анатолійовичу Кормишкіну, що повірив у мене, вдихнув нове життя, за підтримку та конструктивність у роботі. Особливо хочу сказати спасибі і Олені Володимирівні Димчишиній. Скажу чесно, мені її буде не вистачати! Ми працювали спокійно, виважено, з почуттям поваги та взаєморозуміння. І це дало свої результати», — відзначила Людмила Присяжнюк.

Голова «Нашого краю» в Єланецькому районі підкреслила, що тільки за останній рік ряди партії виросли втричі.

«За рік, що минув, ми заявили про себе, про нас почули, з нами рахуються і хочуть працювати. Наразі команда прихильників налічує майже 1000 виборців. Ряди членів партії в минулому році поповнились на 25 осіб, які поділяють ідеологію та програму партії та розуміють всю відповідальність, яку вони на себе взяли. Ми чітко розуміємо, що основна сила будь-якої партії – люди, тож я вдячна кожному депутатові, кожному сільському голові, кожному члену нашої команди за підтримку та якісну роботу», — сказала Людмила Присяжнюк.

В свою чергу, голова партії Юрій Кормишкін запевнив, що «Наш край» відкритий для всіх людей, які люблять та вміють працювати, не бояться труднощів та готові віддавати свої сили та розум задля розвитку рідного краю.

«Ми будемо раді прийняти до своєї команди тих людей, які готові працювати разом з нами для розвитку свого краю. Ми відкриті до співпраці з сільськими радами, депутатами з інших партій, які хочуть об’єднуватися заради спільних цілей та ідей. Тільки люди на місцях здатні запустити двигун реформ, змін та перспектив. Якщо не буде бажання у людей, то які б сили та старання не були покладені, результату досягнути буде неможливо. Тож любіть рідний край та працюйте задля його розвитку», — підкреслив Юрій Кормишкін, дякуючи учасникам зборів.

 

Теги: , , , , , ,