Через бездіяльність уряду українців визнано «нацією заробітчан»

Бездіяльність уряду призвела до перетворення українців на «націю заробітчан» – потрібно переходити від декларацій до втілення реальних програм розвитку економіки. Про це заявив народний депутат від партії “Наш край” Сергій Шахов.

Він назвав катастрофічним прогноз виїзду населення України на заробітки за кордон.

“Міжнародні експерти констатують, що Україна тримає світове “лідерство” із виїзду людей на заробітки. Прогнозують, цього року ми втратимо ще 1,5 відсотка робітників, обігнавши за кількістю трудових мігрантів усіх сусідів – Молдову, Білорусь, Росію. На жаль, через бездіяльність уряду українці перетворюються на «націю заробітчан». Слід переходити від декларацій до втілення реальних програм розвитку економіки», – зазначив Сергій Шахов.

Представник “Нашого краю” наголосив, що уряд неадекватно оцінює проблему виїзду з країни людей працездатного віку.

“Міністр соціальної політики переймається питанням оподаткування грошових  переказів заробітчан із закордону. Тоді як урядовці мали би задуматися над причинами відтоку людей з країни”, – сказав Сергій Шахов.

Він закликав уряд втілювати реальні програми розвитку економіки.

“Необхідно почати інвестувати кошти не лише у будівництво доріг, а й розвиток соціальної інфраструктури — лікарень, шкіл, спортивних об’єктів. Розвивати мале й середнє підприємництво, на яких тримаються успішні країни, сприяти розвитку переробної галузі та малого фермерства. Лише у такому разі мільйони наших заробітчан матимуть шанс повернутися додому та розвивати економіку своєї, а не чужих країн”, – підсумував Сергій Шахов.