«Наш край» завітав до міського притулку для громадян похилого віку у Миколаєві

Міський притулок  для громадян похилого віку та інвалідів є стаціонарною соціально-медичною установою для тимчасового або постійного проживання громадян похилого віку та інвалідів, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування.

«До нас приймаються на повне утримання громадяни похилого віку, які досягли пенсійного віку, та інваліди 1 та 2 групи, старші 18 років, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги,  яким, згідно з медичним висновком, не протипоказане перебування в притулку та які не мають працездатних родичів, зобов’язаних їх утримувати за законом»,- розповідає директор закладу Володимир Власов.


 

Володимир Якович керує закладом з 2002 року і з гордістю провів гостей з «Нашого краю» мальовничою територією притулку. За сімнадцять років тут з’явилася затишна територія для відпочинку на березі річки та власна капличка Святого Миколая.

«Якщо обійти навколо нашої каплички та загадати добре бажання, воно обов’язково здійсниться», — розповів Володимир Якович.

Гості вирішили спробувати силу цього місця.

«Головне бажання у всіх нас – це Україна без війни. Ми цього від душі бажаємо. І якщо дозволите, то ми скористаємось нагодою і разом загадаємо саме це бажання», — звернулась до присутніх голова виконкому обласної організації партії «Наш край» Ольга Остапчук.

 

Далі продовжилось знайомство з підопічними притулку. Наразі, їх тут проживає тридцять дев’ять, дев’ятнадцять з них не можуть самі себе обходити. Вони завжди раді гостям і можливості поспілкуватися. «Нашекраївці» обійшли з привітаннями та подарунками від голови обласної партійної організації Юрія Кормишкіна.

«Як лікар, бажаю вам всім здоров’я. У вас дуже затишна атмосфера, турботливий персонал, а директор – грамотний господарник та людина великої душі. Ми вітаємо вас з прийдешнім Водохрещам. Нехай будинок ваш освятиться цілющою, всеперемагаючою силою Хрещення Господнього. Нехай свято надії і чистої душі, омитої студеною водою, скрасить ваше перебування тут та наповнить кожен день радістю», — привітав мешканців та персонал притулку депутат Миколаївської міської ради від партії «Наш край» Сергій Мотуз.

 

 

Гості від «Нашого краю» познайомились майже з кожним мешканцем притулку. Особливо вразило спілкування з 47річним інвалідом 1 групи Андрієм Лісіциним. Попри негаразди долі, він знайшов в собі сили жити далі. І зараз не просто проживає у притулку, але й займається улюбленою справою – створює дивовижні вироби зі шкіри: ремені, гаманці, футляри, чохли. А його кімната прикрашена шкіряними квітами.

Представники «Нашого краю» подякували за гостинність.

«Я впевнена, що з таких раптових зустрічей зав’язується дружба. Хочу запевнити, що ми тепер ваші друзі. Ми вражені тим, скільки праці і душі ви вкладаєте в заклад та своїх підопічних. І ми обов’язково повернемось до вас», — звернулась до директора закладу голова виконкому обласної організації партії «Наш край» Ольга Остапчук.

 

 

Теги: , , , ,