«Наш край» вболіває за футбольну команду «Бастіон»

Миколаївська районна організація політичної партії «Наш край» постійно підтримує молодь ,  яка пропагує  здоровий спосіб життя.

До голови Миколаївської  районної організації політичної партії «Наш край» Андрія Добровольського звернувся тренер команди «Бастіон»  з села Весняне Миколаївського району Олександр Дирів з проханням оплатити внесок команди за організацію , проведення та участь у зимовій першості з футболу 2018-2019 р.р. серед аматорських команд.

«Ми не тільки морально вболіваємо за «Бастіон», а й допомагаємо по можливості. Для того, щоб взяти участь у зимовій першості з футболу, команді потрібно заплатити внесок в дев’ять з половиною тисяч гривен. Зрозуміло, що аматорська команда не має таких коштів. І ми відгукнулися на прохання про допомогу», — розповів Андрій Добровольський

На рахунок Федерації футболу міста Миколаєва було перераховано потрібну суму. Ігри проходитимуть до кінця зими в обласному центрі.

Тренер команди «Бастіон» Олександр Дирів від усієї команди подякував за фінансову підтримку Андрію Добровольському та політичній партії «Наш край».

 

 

 

 

Теги: ,