«Основна сила будь-якої партії – це люди», — Юрій Кормишкін

В 2018 році «Наш край» завершив процес будівництва партії в регіоні, сьогодні партія має осередки в кожному районі області, а це досить потужна команда однодумців. Тільки за минулий рік членів партії стало вдвічі більше. В цьому не тільки заслуга керівництва, але й активної роботи  депутатів різних рівнів та активістів.

«Я завжди наголошую, що основна сила будь-якої партії – це люди. Ви мене запитуєте про досягнення, так от, коли ми починали працювати, в нашій команді не було й тисячі чоловік. Але зараз кількість прихильників «Нашого краю» в регіоні – це понад 20 000 виборців», — говорить Юрій Кормишкін.

Як приклад, депутати Миколаївської обласної ради від партії «Наш край»  не залишаються голослівними перед своїми виборцями і щоденно роблять реальні справи щодо сприяння розвитку громад області. Завдання депутата – чути своїх виборців, виявляти проблеми та залучати інвестиції для їх вирішення.  Наприклад, депутатом Хасаном Гемаєвим, обраним від міста Очаків, надана консультативна допомога в реалізації міні-проекту по реконструкції майданчиків в дитячих садочках міста та залучено додатково на його реалізацію 180 000 гривен. Також в цьому році за його сприяння місто Очаків отримало субвенції з обласного дорожнього фонду на ямковий ремонт вулиць. За поданням Андрія Закусілова та Олени Донченко в  Снігурівщину залучено 576 тисяч  гривень з обласного бюджету на реалізацію Програми розвитку молодіжного спорту в районі. Завдяки цьому заклади освіти оновили спортивний інвентар та обладнання. Депутатом обласної ради від партії «Наш край» Андрієм Закусіловим ініційовано в Снігурівці і Снігурівському районі введення цільової програми по допомозі тяжкохворим.

«Тепер кожен житель, хто стикнувся з цією страшною хворобою, не залишається сам на сам з бідою. Вже майже сотня тяжкохворих отримали матеріальну допомогу за цією програмою. Я не можу назвати прикладів аналогічних програм в інших регіонах», — розповів голова партійного осередку області.

Завдяки кураторству і контролю Григорія Ташлика за останній рік через реалізацію 24 міні-проектів до Вознесенського району зайшло додаткових майже чотири мільйони. Завдяки цьому в населених пунктах району вирішено  проблеми водопостачання, зовнішнього освітлення, ремонту доріг, покращено матеріально-технічну базу навчальних та лікувальних закладів. У Миколаївському районі Тахір та Рустамджан Садрідінови вже не перший рік реалізовують програму по забезпеченню жителів овочами за соціальною ціною. Іван Чіпак взяв під особистий контроль стан Казанківської районної лікарні. Завдяки коштам, залученим з обласного бюджету та додатковим інвестиціям, було проведено ремонт та обладнання фізіотерапевтичного відділення лікарні та відремонтовано приймальне відділення. Не обійшов увагою депутат і проблему доріг, залучивши з обласного дорожнього фонду додаткові кошти на ремонт покриття проблемних дільниць у Казанці.

«І все це – непоодинокі випадки, а системна робота депутатів обласної ради від «Нашого краю» на своїх округах. Ми не роздаємо обіцянок, ми ставимо перед собою задачі і знаходимо шляхи їх вирішення», — ділиться секретом успіху однопартійців Юрій Кормишкін.

На сьогоднішній день команда партії «Наш край» в Миколаївській області представлена ​​313 депутатами місцевих рад всіх рівнів, це 7,59 відсотки від загальної кількості депутатів області та займає друге місто за кількістю депутатів, поступившись провладній БПП.

«Хочу наголосити, що в місцевих радах всіх рівнів області є представники від 18 політичних сил, але наша партія єдина, яка була створена незадовго до старту виборчої кампанії-2015 і не мала тієї пізнаваності, як інші політичні бренди. І вже тоді, за результатами, ми отримали 165 мандатів у міських, районних та обласної радах, зайняв 3-е місце серед інших партій. «Наш край» бере участь у всіх виборах до рад об’єднаних територіальних громад; за 2016-2017 роки кількісний склад представників партії виріс на 30 відсотків,» — розповівЮрій Кормишкін.

Юрій Анатолійович відзначив, що, на жаль, не відбулися вибори до рад ОТГ, призначені на 23 грудня минулого року.

«Наш край» делегував на вибори кращих представників громад і, як тільки буде дано старт виборчої кампанії,  ми обов’язково будемо брати в них участь і впевнені у високому результаті», — підсумував очільник «Нашого краю» в Миколаївській області.

 

Теги: , , ,