Проект «Зігрій теплом кожну дитину» завершено, але «Наш край» надалі приділяє увагу дітям

За ініціативою голови обласної організації партії «Наш край» Юрія Кормишкіна активісти та голова РПО Миколаївського району Андрій Добровольський відвідали обласний протитуберкульозний диспансер, в якому на лікуванні знаходиться 17 дітей та порадували малечу солодкими подарунками.

 «На нас, дорослих покладена відповідальність за безтурботність наших дітей. Ми маємо докласти максимум зусиль для того, щоб на їх обличчях сяяла посмішка. І сьогодні ми прийшли підтримати малюків,  передати подарунки та побажання найшвидшого одужання від голови обласної організації партії «Наш край» Юрія Кормишкіна», — звернувся до присутніх Андрій Добровольський.

Нашекраєвці відвідали Дитячий будинок сімейного типу Масленнікових , в якому виховується 10 прийомних дітей. А також багатодітні родини Дашицьких, Дрижук,  Романюків, Москаленко та Крижановських.

Нагадауємо, що на Миколаївщині протягом новорічних свят тривала акція – власний проект обласної організації партії «Наш край»  — «Зігрій теплом кожну дитину». За цей час увагою та турботою партійців охоплено майже дванадцять тисяч дітей. Проекти закінчуються, але життя поза проектами триває. І партія «Наш край» продовжує приділяти увагу тим, хто потребує особливої опіки.

 

 

 

Теги: , , , , ,