Інформація щодо проїзду дорогами Миколаївщини станом на обід 23.01.19р.

 23.01.19р. переважно по всій території Миколаївської області спостерігаються опади у вигляді снігу, температура повітря від -5° до -2°. Проїзд дорогами загального користування державного значення ЗАБЕЗПЕЧЕНО.

У посиленому режимі працюють підрядні підприємства Служби автомобільних доріг у Миколаївській області. Для забезпечення безпечного та безперебійного проїзду здійснюються роботи з розчищення доріг від снігу та оброблення дорожнього покриття протиожеледнимии матеріалами.
За прогнозом синоптиків у другій половині дня очікується дощ зі снігом, якому на зміну прийде дощ, можливі пориви вітру до 15-20 м/с, на дорогах ожеледиця

САД у Миколаївській області повторно закликає всіх учасників дорожнього руху по можливості утриматись від поїздок на автомобільному транспорті до стабілізації погодних умов. Якщо негода застала Вас у дорозі бути максимально пильними та обережними, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху та швидкісного режиму,доцільно відмовитися від продовження руху та зупинитися у безпечному місці біля найближчого населеного пункту, автозаправної станції та інших об’єктів дорожнього сервісу.

Теги: ,