Деякі з депутатів не зацікавлені в ефективній роботі в інтересах громади, — Юрій Кормишкін про роботу облради

Деякі з депутатів Миколаївської обласної ради не зацікавлені в ефективній роботі на користь громади, яка їх обирала. Про це в своєму інтерв’ю розповів голова Миколаївської обласної організації політичної партії «Наш край» Юрій Кормишкін.

«На жаль, деякі з  обранців не зацікавлені в ефективній роботі на користь громади, яка їх обирала. Хтось після невдалих спроб зрозумів, що руку до бюджету йому засунути ніхто не дасть, і просто перестав ходити на сесії, або ходить тільки піаритися і вносити неконструктив в роботу облради. Хтось так і не зрозумів, що йому робити і просиджує штани і спідниці в сесійній залі», — зазначив Юрій Кормишкін.

Він нагадав, що були такі ситуації, коли в депутатських комісіях не було і п’яти чоловік.

«Ну не можуть три людини якісно вирішувати проблеми області, такі комісії потрібно об’єднувати з іншими. Тому, якщо не брати до уваги таких наших колег, то робота ведеться », — зазначив депутат.

Але, за словами Юрія Кормишкін, серед депутатського корпусу є обранці, яких незалежно від політичної сили вже кілька каденцій поспіль обирають люди. Тому що цей депутат щось робить на місцях. І навів як приклад Олександра Казаріна, Григорія Ташлика, Петра Паламарюка, Івана Чіпака, Наталю Білоконенко, Тетяну Демченко, які вже є депутатами другий, третій раз.

«Особисто я можу говорити про ефективність роботи команди «Нашого краю»: ми єдина фракція, яка максимально не пропускає засідання комісій і сесій, і єдині, хто залишився в тому кількісному складі, в якому прийшли до місцевої ради в 2015 році. Наші депутати знаходяться в постійному доступі для виборців і завжди намагаються сприяти вирішенню проблемних питань суспільства, незалежно від того, чий це округ», — підкреслив голова партії«Наш край»на Миколаївщині.

Теги: , ,