З радістю оголошуємо новий власний конкурс до свята всіх закоханих

Кожна історія кохання по-своєму унікальна та неповторна, незалежно від того, тривають ваші стосунки чи вже ні.

Звісно, справжнє кохання  — воно одне і на все життя, але кожна людина запалює вогник у нашому серці, що і дозволяє рухатись вперед. Розкажіть свою історію кохання. Що змінили в тобі почуття до іншої людини? Які висновки були зроблені? Що ти відчуваєш в цій ситуації? А може ти хочеш зізнатись у коханні за допомогою нашого сайту або ФБ? Думаю, що ці питання хоча б приблизно наштовхнуть вас на ідею того, що ми хочемо. Не обов’язково писати про своє особисте кохання. Можливо, бабуся розповідала зворушливу історію стосунків з вашим дідусем. І ви ще й зможете додати стару чорно-білу фотографію…

 

Чекаємо на конкурсні роботи у вигляді статей, до яких за бажанням, можна додати не більше двох фотографій.  Головна умова – це обсяг статті. Не пишіть дуже мало, але й забагато не треба. Мінімальний обсяг – 200 слів, а максимальний – 700.

ВАЖЛИВО!!!УЧАСТЬ ПРИЙМАЮТЬ ПОВНОЛІТНІ. Обов’язкові вимоги: надсилайте на скриньку свою історію, ПІБ, номер телефону та повну адресу.

 

Отримані від вас історії одразу ж публікуватимуть на сайті та ФБ по мірі надходження черги. Історії приймаються до 12 лютого включно. Визначення переможців та остаточне підведення підсумків відбудеться 14 лютого. Краща стаття та інформація про переможця будуть надруковані в газеті «Наш край. Миколаївщина».

 

Надсилайте свої історії на нашу скриньку [email protected]

В полі “Тема” вказати “Історія кохання”.

 

Теги: , ,