Депутат Миколаївської обласної ради від «Нашого краю» висловив критику в бік керівництва обласної дитячої лікарні

Депутат Миколаївської обласної ради від «Нашого краю» Андрій Закусілов обурився тим, що на кошти, виділені  Миколаївській обласній лікарні придбано шафи для лікарів, а не ліжечка для малюків у палати, де передбачено спільне перебування матері та дитини.

Сьогодні він поставив це питання начальнику Управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Павлу Георгієву під час засідання депутатської комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку і туризму.

За словами депутата, гроші на придбання нових ліжок для малят в палати, де передбачено спільне перебування матері і дитини, були виділені Миколаївською обласною радою в минулому році.

«В минулому році було виділено кошти саме на це. Я там був минулого тижня і подивився, що придбали. Ліжка і матраци для матері придбані, тумбочки придбані. Дитячі ліжка, ось у мене є тут фотографії, ті ліжка, які призначені для немовлят до року, так і залишилися тими, вибачте, клітками з дротом, без матраців, це жах. Зате куплені в ординаторську шафи і чотири тапчана. Я все розумію, там шафи потрібні, кушетки потрібні, але чому не куплені ось ці дитячі ліжечка? Їх всього лише потрібно сім ліжечок. Якщо потрібно додати, давайте додамо», — висловив обурення Андрій Закусілов.

Павло Георгієв відповів, що ліжка, які депутат від «Нашого краю» називає гратами – це типове ліжко задля безпеки дитини.

На думку Андрія Закусілова, ці ліжка потрібно було замінити ще в минулому десятиріччі, бо їх стан жахливий.

«Я за безпеку, але не тоді, коли металеві прути, а інколи їх ще і немає. А замість них дротом обмотане. Ви мене вибачте, але це не безпека. Матрац товщиною два сантиметри і прути. Можна було тумбочки ці не взяти. Найстрашніше, що діти з матір’ю надходять у лікарню і перші два дні вони знаходяться там, і вона відразу потрапляють на цей панцир. Ну це просто … Я думав ми закрили це питання, а по факту не закрили», — продовжив депутат.

Начальник Управління охорони здоров’я запевнив, що на цей рік заплановано окремі гроші для цієї лікарні на закупівлю ліжок і тумбочок, і через пару місяців питання буде закрите.

 

 

Теги: , , ,