«Наш край» допоміг покращити умови перебування дітей у ДНЗ № 6 у Южноукраїнську

Дитячий садочок № 6 міста Южноукраїнськ відвідує 250 дітей. Будівля закладу не нова, і постійно виникають проблеми. Поточний ремонт не завжди вдається зробити за власний кошт.

«До нас надійшло звернення від батьків та колективу садочку із проханням допомогти у покращенні санітарних умов у молодшій групі закладу. Ми обстежили стан групи. Санвузол потребував негайних ремонтних робіт- кахельна плитка була стара, місцями пошкоджена. І не зважаючи на всі старання персоналу щодо санітарної обробки, місцями на стінах проступала пліснява», — розповіла депутат Южноукраїнської міської ради Олеся Шевчук.

У групі було проведено капітальний ремонт санвузла, замінено повністю сантехніку. Всього витрачено 28 000 гривен депутатських коштів.

«Ми висловлюємо подяку депутату від «Нашого краю»  Олесі Шевчук у вирішенні проблеми у нашій групі. Адже, перш за все – це піклування про здоров’я наших дітей. Тепер ми спокійні, що пліснява їм не зашкодить. І малюкам новий санвузол дуже сподобався – тут тепер чисто і гарно, все новеньке», — розповіли  мами дітей з групи Алла Малянова та Олена Величко.

Хочемо зауважити, що піклування про дітей у пріоритеті у всіх представників партії «Наш край». Адже відчуваючи турботу, дитина вчиться відповідальності у майбутньому на прикладі дорослих, які поруч.

 

Теги: , , ,