Питання укрупнення територіально-адміністративних одиниць викликає соціальну напругу серед населення. Вонесенська районна рада підтримала звернення «Нашого краю»

Під час засідання XXXII позачергової сесії Вознесенської районної ради було розглянуте питання щодо укрупнення територіально-адміністративних одиниць на території Миколаївщини та прийнято рішення про звернення депутатів Вознесенської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України від Миколаївщини та депутатів Миколаївської обласної ради.

«Необхідність збереження Вознесенського району обумовлена, насамперед, його вдалим географічним розташуванням, що об’єднує залізничні та автомобільні шляхи, судноперевезення. Значна кількість служб та установ, що знаходяться в місті Вознесенськ, вже сьогодні обслуговують сусідні райони (податкова, прокуратура, поліція та інші).

У разі можливої зміни територіального устрою та зменшення кількості районів Миколаївської області до трьох одиниць, виникнуть значні незручності для мешканців району в отриманні адміністративно-правових, медичних, соціальних, освітніх та інших послуг. Вже зараз обговорення даного питання викликає соціальну напругу серед населення Вознесенського району, що може призвести у подальшому до дестабілізації соціально-економічної і політичної ситуації в регіоні», — говориться у звернені.

 

Це ще раз підтверджує  вимогу обласної організації партії «Наш край», перш ніж приймати доленосне рішення щодо змін меж районів Миколаївської області, провести громадські слухання на місцях та запитати думку місцевих жителів, чи хочуть вони об’єднуватися з тим чи іншим районом. Вже потім винести питання про укрупнення на сесії районних рад та Миколаївської обласної ради.

 

Нагадаємо також, що «Наш край» ініціював включення до порядку денного найближчої сесії обласної ради питання щодо зміни меж районів.

Рішення № 4 звернення депутатів про створення 4 районів (1)

 

 

Теги: , , ,