Реформа для людей, реформа на благо людей – ось основна позиція, якої дотримується партія «Наш край»

 

Про ставлення до укрупнення адміністративно-територіальних центрів жителів Веселинівсько району розповів Сергій Свердан, депутат Веселинівської селищної  ради ОТГ.

К. : Сергій Іванович, ми знаємо, що ви депутат близький до виборців. І сьогодні ви володієте інформацією про думку людей щодо укрупнення адміністративно-територіальних центрів.

С.С : Так, я постійно проводжу зустрічі з виборцями. А коли ми зустрілися, щоб обсудити питання укрупнення як наступного етапу децентралізації, у нас виникла ціла дискусія. Розумієте, важко довести людям, що далі буде краще, якщо попередній етап по утворенню ОТГ ще не завершено.

К.: Що найбільше турбує виборців?

С.С.: Виборці піднімали питання  роздутих штатів чиновників. З виникненням Веселинівської селищної ОТГ їх кількість в районі тільки збільшилась, їх утримання також лягає на плечі платників податків. Це просто дармове проїдання  грошей, яких ще немає.  Як ви думаєте, захочуть люди подальших реформ, якщо все, що вони побачили – це збільшення кількості чиновників.

К.: Якісь зміни відбулись за час існування ОТГ? Адже громадам надані більші повноваження.

С.С.: Наша ОТГ за час існування взяла участь у двох конкурсах міні-проектів і два рази нам профінансували з Фонду регіонального розвитку придбання техніки. Коли по статистиці, інші ОТГ приймали участь у міжнародних грандах по енергоефективності, проводили реконструкції  шкіл, садочків, соціальної сфери населених пунктів, будинків культури, будівництво футбольних полів  у населених пунктах та інше. У нашій ОТГ цього немає. Поки робота ОТГ не дала очікуваних результатів, а це впливає і на роздуми наших виборців: чи потрібна нам така децентралізація? Або, чи потрібна їм при владі в ОТГ та людина, яку вони обрали?

К.: Які занепокоєння висловлюють люди?

С.С. :  Люди висловлюють і свої думки  щодо укрупнення районів області. Адже, колись уже був Широколанівський і Мостівський райони, до яких в свій час і належало Веселинове. Що сталося з колишніми районними центрами? Це просто ВЕЛИКІ СЕЛА із  майже зруйнованою інфраструктурою. Всі кошти направляються у район, а села занепадають, люди турбуються про своє майбутнє. Чи не призведе це до зникнення невеликих сіл і селищ?

К.: Так ваша думка, що реформи взагалі не потрібні?

С.С.: Реформи не просто потрібні, вони необхідні! Але проводити їх потрібно за згодою людей, які проживають на тій чи іншій території. А не за згодою декількох осіб у Києві, які уяви не мають про Веселинове. Реформа для людей, реформа на благо людей – ось основна позиція, якої дотримується партія «Наш край».