«Потрібно визначитись. Давайте ми відремонтуємо будівлю і зробимо дитячий садок, або буде прозорий продаж» — Юрій Кормишкін щодо долі будівлі обласної комунальної власності

Голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, голова обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін наполягає на тому, що якщо виносити на розгляд сесії питання про  приватизацію будівлі за адресою Нікольська, 44 і 46, в якому раніше розташовувалася редакція газети «Рідне Прибужжя», то потрібно мати гарантії, що продадуть його не за безцінь і нові власники збережуть його архітектурну цінність.  Адже, від вартості продажу залежить поповнення обласного бюджету. Також недопустимо, щоб будівлею обласної комунальної власності користувалося «за спасибі» приватне підприємство.

«Що стосується будівлі, де знаходилася редакція «Рідного Прибужжя». У зв’язку з маніпуляціями, які з’являються в Фейсбуці, в інтернеті, де пишуть, що у мене є бажання його купити. Я ще раз хочу сказати: у мене немає бажання його купувати. Я вже написав, що готовий заплатити 200 доларів за квадратний метр. Якщо хтось хоче, нехай заплатять 1000 доларів. 2 тисячі квадратів — і ми отримаємо в бюджет 2 мільйони доларів і щось зробимо в нашій області. У кожного з нас є підприємства, ми орендуємо офіси. Чому тоді сьогодні приватне підприємство безкоштовно знаходиться в будівлі обласної комунальної власності? Так нехай хтось купить його за 2-3 тисячі доларів за квадрат. І це буде поповнення бюджету», — сказав Юрій Кормишкін.

Вважаючи стан будівлі, голова комісії Юрій Кормишкін додав, що таке безвідповідальне ставлення до обласної комунальної власності недопустиме. Питання його приватизації потрібно взяти на контроль, щоб продати приміщення за максимальною ціною.

«Потрібно визначитися. Давайте ми відремонтуємо будівлю і зробимо дитячий садок, або буде прозорий продаж, де будуть члени комісії з обласної ради, буде прозорий аукціон. Ми отримаємо гроші і витратимо на ті об’єкти, які нам потрібні: у Первомайську, у Веселиновому, в Єланці. Покажіть мені хоча б одного депутата, який займається бізнесом і так безгосподарно ставиться до свого майна. А ми, обласна рада, дозволяємо собі бути безхазяйним органом, коли руйнується будівля», — наголосив Юрій Кормишкін.

Була прийнята пропозиція голови комісії взяти на контроль реалізацію за максимальною ціною зі збереженням архітектурних цінностей будівлі на Нікольській та винесення питання на розгляд сесії.

Теги: , , ,