Реформи для людей, а не для олігархів: “Наш край” на з’їзді висунув 5 вимог до кандидатів у Президенти

Забезпечити завершення реформи децентралізації, дати чітку відповідь на питання про війну та мир, щодо зовнішньополітичних пріоритетів та економічної стратегії держави, а також продемонструвати взаємоповагу і відданість демократичним принципам – такі вимоги до кандидатів у Президенти ухвалив ХХI з’їзд партії “Наш край”.

У партії зазначають, що не висуватимуть кандидата на посаду Президента, щоб не брати участі у політичному цирку та не ставати частиною масовки.

“Серйозний політичний процес у державі, яка воює, олігархи свідомо перетворили на цирк. Вже є і клоуни, і жонглери, і фокусники. ХXI з’їзд партії ухвалив рішення не висувати кандидата у Президенти України. Натомість ми висуваємо 5 вимог до кандидатів: вони повинні реалізувати реальні, а не паперові реформи у країні та проявити гідні Глави держави моральні якості”, – зазначив співголова партії Олександр Мазурчак.

Зокрема, “Наш край”, як партія місцевого самоврядування, що посіла третє місце на останніх місцевих виборах, вимагає від кандидатів повністю завершити реформу децентралізації.

“Усі реформи в країні мають бути зроблені для людей, а не для олігархів. Одна з ключових — це децентралізація. Кандидати мають дати чітку позицію щодо планів завершення децентралізації та внесення положень про неї до Конституції, а також щодо ухвалення закону про новий адміністративно-територіальний устрій. Також претенденти на посаду Головнокомандуючого мають дати чіткий план, яким чином вони планують завершити війну та домогтися миру в Україні. Окрім того, українці мають право дізнатися про зовнішньополітичні пріоритети кандидатів та їхнє бачення економічної стратегії держави. І, нарешті, партія вважає, що кандидати мають продемонструвати під час кампанії толерантність, взаємоповагу, відданість демократичним принципам і те, що для них інтереси України — вищі за особисті”, — заявив Олександр Мазурчак.

У партії також заявили, що ставлять перед собою мету — Верховна Рада.

“У парламенті ми всі наші ідеї втілимо у життя та не дамо владі знущатися над людьми. Без перебільшення 2019-й – це історичний рік для нашої країни загалом та партії зокрема. Ми маємо вибороти для себе належне місце у політичній системі нашої держави”, — підсумували у партії.

Як відомо, партія “Наш край” увійшла у трійку лідерів за кількість обраних депутатів на виборах в ОТГ починаючи із 2015-го року.

Теги: , ,