«Своїм голосом кожен з депутатів показав справжнє ставлення до людей, які їх делегували до облради», — Юрій Кормишкін.

П’ятого лютого рішенням Миколаївської обласної ради підтримана пропозиція депутатів від фракції «Наш край» про звернення Миколаївської обласної ради до Верховної ради України та Кабінету міністрів України з приводу зміни територіально-адміністративного устрою Миколаївської області як наступного етапу децентралізації. І, перш ніж приймати доленосне рішення щодо змін меж районів Миколаївської області, провести громадські слухання на місцях та запитати думку місцевих жителів, чи хочуть вони об’єднуватися з тим чи іншим районом. Вже потім винести питання укрупнення на сесії районних рад та Миколаївської обласної ради.

«Спасибі всім, хто проголосував і хто не проголосував. Своїм голосом кожен з депутатів показав справжнє ставлення до людей, які їх делегували до облради. Ідея нашого звернення — почути думку в районах, і провести «укрупнення» не зверху-вниз, а знизу – вверх», — зазначив голова фракції партії «Наш край» Юрій Кормишкін.

На сайті Миколаївської обласної ради опубліковано результати голосування з поіменним переліком депутатів. З ним ви можете ознайомитись за посиланням.

результати голосування

 

 

Теги: , , , ,