Підраховано, скільки українців отримали вид на проживання в Польщі

У 2018 році вид на проживання в Польщі отримали майже 34 тисячі громадян України. Таким чином кількість українців з таким статусом зросла до 179 тисяч.

Про це повідомляє прес-секретар польського Управління у справах іноземців Якуба Дудзяка.

За його словами, в минулому році кількість іноземців з дійсним дозволом на проживання в Польщі збільшилася на 47 тисяч осіб, що на 12 тисяч менше, ніж у 2017 році, і на 6 тисяч менше, ніж в 2016-му. При цьому 36 тисячам іноземців видали дозвіл на тимчасове перебування, що дозволяє перебувати на території Республіки до трьох років, а 9 тисяч осіб отримали дозвіл на постійне перебування.

73% всіх дозволів на проживання видані в зв’язку з роботою іноземців, 12% — за сімейними обставинами та 10% у зв’язку з навчанням. З 47 тисяч громадян інших стан, які отримали дозвіл на проживання в Польщі, українці становили 34 тисячі, білоруси — 4,7 тисячі, індійці — 1,9 тисячі, грузини — 1,3 тисячі.

Нагадаємо, що Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що українські мігранти, які приїхали працювати в іноземну державу, жодним чином не заважають самим полякам і часто виконують роботу, від якої відмовляються місцеві жителі.

Теги: ,