«Це безвідповідально», — Кормишкін виступив проти намірів Снігурівської міськради та мера Голоблі підняти вартість водопостачання та водовідведення до 57 грн.

Голова фракції «Наш край» в Миколаївській обласній раді Юрій Кормишкін виступив категорично проти намірів Снігурівської міської ради та особисто міського голови Леоніда Голоблі підняти вартість за водопостачання та водовідведення до 57 гривень і це за технічну воду. Юрій Кормишкін впевнений, що дана цифра є необґрунтованою та соціально-несправедливою так як жодної інформації щодо калькуляції формування тарифної сітки немає.

«В той час, коли в розвинених країнах мери міст намагаються зробити життя для своїх городян кращим, в місті Снігурівка все відбувається з точністю навпаки. Вже скоро там люди будуть сплачувати за водопостачання та водовідведення 57 гривень! І це наголошую за технічну воду, яку не можна пити! Міський голова Леонід Голобля в котрий раз відзначився «розумом та кмітливістю» і нікого не спитавши, не пояснивши складову частину тарифу, не зробивши жодної експертизи та обґрунтування, вирішив підняти людям тариф. У всякому разі на сайті міськради цієї інформації нема», — відзначає Юрій Кормишкін.

Голова «Нашого краю» називає такі дії міського голови повною безвідповідальністю перед людьми та абсолютно негосподарськими підходами до управління містом.

«В мене питання до мера, за що ви мстите снігурівчанам? В місті через багнюку з вулиці на вулицю перейти не можна, каналізація роками тече прямо під мерією, тепер же ви полізли до кишень городян. Знаю, що скоро відбудеться сесія міськради і дуже сподіваюсь на адекватність місцевих депутатів, що вони не пропустять це абсурдне рішення. Зі свого боку направлю запит з вимогою пояснити цей тариф, а також провести експертизу якості води, щоб люди знали, за що вони платять свої гроші», — написав Кормишкін.

 

Теги: , , , , ,