Влада Кривоозерщини гальмує процес децентралізації. Дотаційний район в 2020 році може стати відсталим, – Юрій Кормишкін

Голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін наголошує на тому, що через штучне гальмування владою Кривоозерщини процесу децентралізації, Кривоозерський район знаходиться під загрозою стати не просто дотаційним районом, а відсталим. Таку заяву Юрій Кормишкін зробив, спілкуючись з жителями району під час звітної конференції районної організації партії «Наш край».

«В 2020 році процес реформування органів місцевого самоврядування повинен бути завершеним. В той час, коли в інших районах уже декілька років створені і працюють об’єднані територіальні громади, в Кривоозерському районі не зроблено ані кроку для того, аби не то що створити, а, навіть, обговорити процес об’єднання. Така ситуація може бути реальною загрозою для всього району стати не просто дотаційним, а відсталим, з поміж інших громад. Пасивність влади Кривоозерщини в цьому питанні не більше аніж страх втратити посаду та небажання працювати на розвиток громад та підвищення рівня життя населення», — сказав Юрій Кормишкін.

Голова «Нашого краю» закликав людей взяти ініціативу в свої руки та самотужки вирішувати долю свої сіл та району в цілому.

«Існують різні форми об’єднання. Якщо немає бажання об’єднуватись декількома селами, то можливо об’єднатись за принципом «один район – одна громада». Але цей крок потрібно зробити. Сьогодні Кривоозерщина уже запізнилась більше аніж на 4 роки. Враховуючи, що підготовчий етап займає десь півроку, а ще потрібно дочекатись призначення виборів, то часу уже зовсім обмаль. Уже немає на кого сподіватись. Якщо ви сьогодні, звичайні громадяни, депутати, лідери громад не візьмете в свої руки вирішення даного питання, в 2020 році вашої думки уже ніхто питати не буде – і адміністративно-територіальна реформа по укрупненню районів, і процес децентралізації пройде без вас»,  — наголосив Юрій Кормишкін.

Варто відзначити, що на сьогоднішній день в Миколаївській області уже створено 41 громаду, враховуючи ті 12, у яких не відбулись вибори 23 грудня 2018 року. В Кривоозерському та Врадіївському районах не створено жодної об’єднаної територіальної громади.

Теги: , ,