Контроль влади та впровадження ініціатив по розвитку району, — на Кривоозерщині «Наш край» відзвітував за роботу та визначив пріоритети на 2019 рік

Команда з більш як 1300 прихильників та відпрацьована програма дій по діяльності партії «Наш край» в Кривоозерському районі. Саме з такими показниками розпочалась звітна конференція Кривоозерської районної організації партії за півроку з моменту створення. Про основні досягнення та плани роботи в 2019 році на зібранні доповів голова РПО Павло Бузінський.

«Наша партійна організація в районі працює з 1 серпня 2018 року. З впевненістю можна сказати, що основну побудову структури завершено. За півроку нам вдалося об’єднати навколо наших ідей та планів 1300 прихильників. Людей, з якими ми разом спілкуємось, працюємо та намагаємось робити реальні справи для вирішення локальних проблем в нашому районі», — говорить Павло Бузінський.

Голова Кривоозерської районної організації партії «Наш край» наголосив, що основними пріоритетами роботи на 2019 рік визначено: контроль влади всіх рівнів за виконанням рішень місцевих рад, виконання доручень виборців, відпрацювання звернень громадян, аналіз виконання цільових програм та використання бюджетних коштів. У тому числі представники політичної сили в районі мають на меті здійснити детальний аналіз діяльності депутатів місцевих рад, районної ради та народних депутатів України щодо того, які конкретні справи та проекти були здійснені на території Кривоозерщини. Дану інформацію в «Нашому краї» мають намір розповсюдити серед людей для того, щоб кожен розумів, хто що робить та чи робить взагалі.

«В нашому районі є дуже багато проблем. Основна – це наша віддаленість від обласного центру. Ніхто уже не контролює призначену владу, дуже рідко приїжджають в район, бо доїхати по бездоріжжю майже неможливо. Це наша основна проблема. Дуже важко пригадати, коли востаннє виділялись кошти на здійснення ремонтних робіт дорожнього покриття в нашому районі. Медичне обслуговування практично відсутнє, а про розвиток інфраструктури, освітньої чи культурної сфер взагалі говорити болісно», — розповідає Павло Бузінський.

Підтримав голову партійної організації і депутат Кривоозерської районної ради Ігор Степанюк, який відзначив, що на сьогоднішній день тільки активність та ініціатива людей на місцях дасть можливість вирішувати місцеві питання, адже ані в Києві, ані в Миколаєві проблеми Кривоозерщини уже давно нікому не цікаві.

 «Нажаль, наша політична сила зайшла в район відносно нещодавно. Сьогодні ми тільки розпочинаємо об’єднуватись та єдиним активом домагаємось вирішення проблемних питань.  У більшій мірі по професійній діяльності, як депутату, як директору школи доводиться займатись проблемами округу та організацією навчання дитячого садка, школи. Тому постійно доводиться шукати вирішення тих проблем, які назрівають. Для цього повинен бути актив. Що стосується нашого населеного пункту – села Бурилово, то практично в нашій громаді ці питання вирішуються. Але знову ж таки, тільки тоді, коли ідеш, стукаєш і відчиняєш двері. Простий приклад. Сьогодні освіта вступила в процес реформування «Нової української школи». Держава прийняла відповідне рішення, але не зуміла правильно організувати фінансування. Мені, як директору школи,  довелось на 1 вересня шукати шляхи вирішення цієї проблеми, щоб уже 1 вересня діти зайшли в класи і мали можливість побачити пріоритети «Нової української школи». Так, ми вирішили це питання. Але знову ж таки, ми вирішили його своїми силами, спільними зусиллями нашої місцевої громади. Тому сьогодні, мабуть, вступаючи в процес децентралізації, ми повинні зрозуміти одне, що всі питання місцеві, які у нас виникають, вони не будуть відомі в Києві, в Миколаєві, вони відомі лише нам і вирішуватись будуть на місцях. Це все я говорю для того, щоб ми були ще більш активними та єдиними», — сказав депутат.

Присутній на звітній конференції голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін наголосив, що в дійсності, ініціативу та вирішення місцевих проблем потрібно брати в свої руки. Потрібно добиватись рішень через місцевих депутатів, депутатів районної ради та обласної ради, народних депутатів України.

«Під лежачий камінь вода не тече. Якщо нічого не робити, нічого не зміниться. Вірю в те, що ще через пів року в цьому залі буде вдвічі більше людей, які об’єднаються заради свого рідного краю. Але для того, щоб щось робити потрібно об’єднуватись. А в Кривоозерському районі на сьогоднішній день процес об’єднання громад, формування самодостатніх територій та монолітних команд знаходиться практично на нулі. Я не знаю, чим думають голова районної державної адміністрації, районної ради, сільські голови. Що район отримає в 2020 році, якщо не розпочне реформу місцевого самоврядування?  Нажаль, але практично нічого. Праві були люди, які виступали. Ті проблеми, які є в Кривоозерському районі, дійсно ніхто не буде знати і чути ані в Києві, ані в Миколаєві, допоки ви не почне голосно про них говорити і пропонувати своє бачення вирішення цих проблем. Кривоозерщина має перспективи. Але, якщо і далі дозволяти владі в районі гальмувати розвиток і отримувати зарплатню тільки за те, щоб підписувати папірці, то, на превеликий жаль, нічого не зміниться. Все в ваших руках. З свого боку, як і іншим громадам, ми чим зможемо допоможемо та підтримаємо вас в тих рішеннях, які будуть направлені на розвиток Кривоозерщини та підтримки людей», — сказав Юрій Кормишкін, побажавши присутнім успіхів, благополуччя та сили в нелегкій боротьбі за майбутнє.

Кривоозерська районна партійна організація «Наш край» знаходиться у центрі селища Криве Озеро, адресою: вул.Кобзаря, буд.44. 27 вересня 2018 року проведено відкриття офісного приміщення, а також розпочато роботу громадської приймальні, до якої за звітний період звернулося 58 громадян, на 35 звернень було своєчасно відреаговано та вирішено проблемні питання соціально-побутового вжитку, 23 питання знаходяться на розгляді та на контролі районної партійної організації.

«Районна громадська приймальна стала з’єднувальним ланцюгом, через офіційних представників партії «Наш Край» з громадами сіл та селища району», — підкреслює Павло Бузінський.

З депутатами і головами сільських рад ведеться активна робота.  До заходів, що проводяться районною партійною організацією залучаються депутати райради – М.І. Лисиганич та І.І. Степанюк, депутат селищної ради – К.С.Олійник, депутат Очеретнянської сільської ради – Г.М.Римар, голова села Криве Озеро – Ю.В.Сінчук, голова села Берізки – В.М. Свідерський, заступник голови селища Криве Озеро – А.В. Підвисоцький. На проведених партійних звітних зборах депутати районної ради М.І. Лисиганич та І.І.Степанюк, депутат селищної ради К.С.Олійник, депутат сільської ради с. Очеретня Г.М. Римар провели звіт про свою роботу.

Кривоозерською районною партійною організацією «Наш край» протягом 6-ти місяців звітного періоду проведено багато заходів серед яких: вітання працівників районної бібліотеки для дорослих та районної дитячої бібліотеки з Днем бібліотекаря, реалізовано акцію «Подаруй книгу для бібліотеки!», до Дня осіб похилого віку відвідали будинок «Ветеран», де постійно проживає 32 одиноких людей похилого віку та інвалідів, вручили кожному  квіти, подарунки, а установі від імені голови обласної партійної організації «Наш край» Ю.А. Кормишкіна– набір столового посуду. Цього ж дня відвідали вдома 10 одиноких осіб похилого віку, яким також презентували цінні подарунки, вітальні листівки та дізналися про їх  побутові потреби. Після цих відвідин трьом ветеранам було завезено дрова та відремонтовано ділянку дороги по вулиці Калантирська. Цю благородну місію виконали члени партії, голова фермерського господарства «Діоніс» В.І. Бучило та Ю.М. Вдовиченко, виділивши 15 тисяч гривень. В День вчителя представники районної організації партії «Наш край» завітали до  Калантирської школи І ступеня та поздоровили трудовий колектив, а також 45 ветеранів педагогічної ниви в селах району. До свята захисника Вітчизни – 14.10.2018. – районна партійна організація «Наш край» привітала трудовий колектив районного військового комісаріату, вручили їм цінні подарунки, листівки та квіти. Цього ж дня відвідали родини загиблих воїнів АТО, подякували за виховання їх синів, вручили подарунки. Відвідали місця поховання загиблих захисників. Провели зустріч з воїнами – інтернаціоналістами (учасниками подій на Кубі, у Чехословаччині, Афганістані), з воїнами АТО.

Жителі Кривоозерщини стали активними учасниками конкурсу від обласної організації «Наш край» «За що я люблю Україну?». Одне з призових місць дісталося Тетяні Олександрівні Ткаченко з Кривоозерського району.

Партійною організацією «Наш край» організовано роботу за участю голів первинних партійних організацій щодо реалізації обласного партійного проекту – благодійної акції «Зігрій теплом кожну дитину»: проведено 5 дитячих новорічних ранків в селах району (Ониськове, Голоскове, Гойдаї, Очеретня, Семенівка), відвідано 15 багатодітних сімей та дітей, які виховуються у неповних сім’ях.  Вручене 150 подарунків для малечі та розіграно 50 цінних призів. У новорічних вітаннях приймали участь голови ПО і ОПП: Г.І. Шкуратова, В.І. Панасюк, Д.І. Шлапак, Л.П. Сорока та члени первинних організацій, депутат районної ради, заступник голови районної ради М.І. Лисиганич, заступник голови селища Криве Озеро А.В. Підвисоцький, депутат с.Очеретня Г.М. Римар. Від усіх батьків, діти яких були присутні на новорічних ранках і батьків, родини яких було відвідано, висловлено щира вдячність, а також новорічні вітання голові обласної партійної організації «Наш край» Ю.А. Кормишкіну та голові облвиконкому О.М. Остапчук, а також меценатам – благодійникам, членам партії В.І. Бучилу та М.В. Григорян, прихильникам нашої партії підприємцю О.П. Тіщенко , який надає постійну допомогу.

    «Попереду у нас ще багато звершень, тому запрошую всіх бажаючих до співпраці. Двері «Нашого краю» відкриті для кожного, хто готовий не лише словом, а й ділом довести свою відданість рідному краю. Великі зміни починаються з малих , але рішучих кроків, тому всім нам бажаю в цих рішучих кроках успіхів та позитивних результатів на благо наших громад», — резюмував свій виступ голова Кривоозерської районної організації партії «Наш край» Павло Бузінський.

Голову Кривоозерської районної організації партії «Наш край» Павла Бузінського було нагороджено цінним подарунком та подякою від голови партії Юрія Кормишкіна. Також грамотами від обласної та районної організації нагороджено актив партії в Кривоозерському районі.

 

 

Теги: , , , ,