Первомайська станція юних натуралістів отримала подарунок від «Нашого краю»

Організатори фотоконкурсу «Новорічна казка» завітали до міста Первомайськ, щоб вручити подарунок учасникам – вихованцям станції юних натуралістів.

Нагадаємо, що вихованці Первомайської станції юних натуралістів під керівництвом Валентини Целіщевої стали найактивнішими учасниками конкурсу. Вісімнадцять дітей надіслали майже двітсі робіт. Троє з них вийшли до фіналу. Але до перемоги їм не вистачило декілька балів. Дитячий колектив учасників з Первомайщини було відзначено спеціальним призом.

«Подивіться на ці роботи. Вони викликають не просто захоплення. В кожній з них  — неповторне бачення світу дитячими очима. Дякуємо вам за участь, вашим дітям за подаровану насолоду від робіт. Ми чекали нагоди, щоб особисто вручити подарунок, щоб поспілкуватись з вами», — звернулась до присутніх голова виконкому обласної організації партії «Наш край» Ольга Остапчук.

 

Нагадуємо, що зараз триває конкурс  від політичної партії «НАШ КРАЙ» до свята всіх закоханих. Розповідайте нам про свої історії кохання.

Чекаємо на конкурсні роботи у вигляді статей, до яких за бажанням, можна додати не більше двох фотографій.  Головна умова – це обсяг статті. Не пишіть дуже мало, але й забагато не треба. Мінімальний обсяг – 200 слів, а максимальний – 700. ВАЖЛИВО!!!УЧАСТЬ ПРИЙМАЮТЬ ПОВНОЛІТНІ. Обов’язкові вимоги: надсилайте на скриньку свою історія, ПІБ, номер телефону та повну адресу.

Історії приймаються до 12 лютого включно. Визначення переможців та остаточне підбиття підсумків відбудеться 14 лютого. Краща стаття та інформація про переможця буде надруковане в газеті «Наш край. Миколаївщина».

Надсилайте свої історії на нашу скриньку [email protected]

В полі “Тема” вказати “Історія кохання”.

 

 

Теги: , , ,