«Я заручився обіцянкою, що в найближчі два тижні дорожні служби будуть забезпечувати проїздність на відрізку дороги Т-15-10 «Нова Одеса – Єланець», — Юрій Кормишкін

Депутат обласної ради, голова обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін направив офіційне звернення до голови Служби автомобільних доріг Миколаївської області Андрія Максименко  щодо стану відрізку дороги Т-15-10 «Нова Одеса — Єланець».

«Після неприємного інциденту, який стався зі мною на дорозі кілька днів тому, я звернувся до голови Служби автомобільних доріг Миколаївської області Андрія Максименко. Сьогодні провели нараду, на якій я заручився обіцянкою, що в найближчі два тижні на відрізку дороги Т-15-10 «Нова Одеса — Єланець» дорожні служби забезпечуватимуть проїздність. Спасибі за оперативність! Сьогодні є підтримка депутатів і розуміння з боку профільних служб, тому ось так планомірно в терміновому порядку ми будемо виправляти ситуацію на наших дорогах», — повідомив депутат на своїй сторінці у соцмережі.

Депутат будь-якого рівня, за законом, має можливість звертатися до  відповідних органів і вирішувати проблеми громад, якщо мати бажання. Саме на цьому наголошував Ю.Кормишкін у спілкуванні з громадою Кривоозерського району  під час звітної конференції районної організації партії «Наш край».

«В Миколаївські обласній раді 64 депутата. Для прикладу, 2018 рік депутати фракції «Наш Край», а наша фракція налічує 9 депутатів, подавали заявки щодо ремонту доріг по своїм округам. Кожен депутат на свій округ отримав до 500 тис грн. на ремонт доріг сільської місцевості. Де зверталися, ми направляли, ремонтували, по 200 тис в сільську раду. Це робота депутата обласної ради на окрузі в Миколаївській обласній раді. Теж саме стосується і депутатів районної ради», — наголосив  Юрій Кормишкін.

На думку Юрія Кормишкіна, не змінюється нічого тільки там, де нічого не хочуть робити.

Теги: , , , , ,