Історія мого кохання

Свою історію кохання надіслала нам Ірина Ческідова

Кожному коханню – своя історія,  і для кожної людини вона неповторна. Зараз я хочу розповісти історію нашого кохання.

Розпочалося все трохи більше трьох років тому, коли ми ще навчалися в різних школах. Зустрілися ми на підготовчих курсах до вступу в Технолого-економічний коледж  МНАУ. Я сиділа за першою партою, а він – позаду мене. Підготовчі курси тривали півроку. Спочатку ми не звертали  один на одного уваги, навіть не віталися. Вперше заговорили під час написання підсумкових робіт. Отримавши найвищі бали у групі, побажали один одному успіхів на іспитах і розійшлися.

Наступна наша розмова відбулася майже через рік після цього, вже коли ми були студентами. На першому курсі наші групи брали участь у конкурсі «Супергрупа». Я тоді займалася малюванням,  і в одній із презентацій були показані мої роботи. Через декілька днів Максим  вирішив замовити в мене малюнок у подарунок своїй мамі на день народження. Я погодилася, ми почали спілкуватися, але тільки в мережі Інтернет, а в житті майже не бачились, хоча вже на той час в нас виникли почуття один до одного, але і я, і він, боялися в цьому зізнатися.

Все змінилося в один момент:  виходжу після пар, а він з квітами чекає на мене біля входу до корпусу. Я дуже довго чекала від нього першого кроку, тому цей вчинок змусив мене одразу закохатися.

Зараз ми разом вже більше року. У нас зовсім різні характери, але цим ми доповнюємо один одного. У нас однакові погляди на життя, а це найголовніше. За цей рік ми навчилися розуміти один одного, підтримувати, дарувати нові емоції та,  незважаючи на усі складності, що виникають у стосунках, продовжуємо бути разом.

Теги: ,