Визначено переможця конкурсу «Історія кохання»

24 січня Миколаївською обласною організацією партії «Наш край» було оголошено конкурс до свята всіх закоханих. Ми запропонували поділитися своїми історіями кохання.

Ми отримали чимало життєвих  чуйних  та зворушливих історій. Кожна з них по-своєму унікальна та неповторна, незалежно від того тривають стосунки чи вже ні. Звісно, справжнє кохання  — воно одне і на все життя. Але кожна зустріч, кожна людина, відносини, чи вони тривалі, чи миттєві, запалюють вогник у нашому серці, надають натхнення та прагнення вчинків.

На жаль, не зі всіма історіями ми змогли ознайомити наших читачів. Деякі ми не наважились друкувати з етичних позицій, деякі містили «некрасиві» слова, деякі були відверто не розумними.

Дуже важко оцінювати почуття. Але кожен член журі оцінив роботу за п’ятибальною системою за такими критеріями: рівень виразності розповіді, смислова складова, емоційність, дотримання етичних норм.

Набрала найбільшу кількість балів та отримала безперечну перемогу у конкурсі сім’я Кучер, Євген та Олена,  з Доманівського району.

Вітаємо з перемогою та бажаємо, щоб ваше кохання міцніло та спонукало до нових звершень у житті!  На честь перемоги у конкурсі, даруємо романтичну вечерю (подробиці обговоримо особисто). Нехай ця подія спонукає вашу пару до ще більш глибоких почуттів та впевненості у своєму майбутньому!

Дякуємо всім учасникам нашого конкурсу та бажаємо всім нашим читачам, у тому числі, у  день Святого Валентина романтичного настрою, безліч приємних вражень і яскравих емоцій, щирих посмішок і незабутніх щасливих миттєвостей!

 

Теги: ,