Звіт про діяльність Первомайської місцевої партійної організації «Наш край» і депутатського корпусу Первомайської міської ради і Первомайської районної ради за 2018 рік

Первомайська  місцева організація партії «Наш край» — одна з найбільших місцевих організацій політичної партії «НАШ КРАЙ» Миколаївської  області як за кількістю членів партії, так  і прихильників.

Тільки за 2018 рік   до Первомайської місцевої організації політичної партії «НАШ КРАЙ» було залучено  1178  осіб по місту Первомайську та 113 по Первомайського району.

Гідне місце займають представники політичної партії «НАШ КРАЙ» в органах влади: мер міста Первомайська Людмила Григорівна Дромашко, перший заступник мера , голова місцевої партійної організації Олександр Вячеславович Кукуруза, 6 депутатів Первомайської міської ради і 5 депутатів Первомайської районної ради. Впливово та результативно організована діяльність депутатського корпусу від політичної партії «НАШ КРАЙ» щодо розвитку Первомайщини , її соціально-економічного стану.

Постійно ведеться робота з вирішення соціальних проблем мешканців міста депутатами міської ради.

Так, депутат  міської ради,  керівник депутатської фракції «Наш край», О.О.Горіцин  посприяв облаштуванню подвір`я ЗОШ № 4 ,проведенню ремонта санвузла ЗОШ № 4.

В рамках проведення кампанії «Країна для дітей» Первомайською  місцевою партійною організацією  «Наш край», О.О Горіциним зокрема, був підготовлений проект рішення Первомайської міської ради «Про посилення безпеки в навчальних закладах», який був підтриманий на сесії міської ради. Також фракцією ініційовано облаштування міні футбольного поля на стадіоні ДЮСШ.

Депутат міської ради В.І Целіщева профінансувала придбання 50 стільців для Первомайської станції юнатів та проведення ремонту крівлі будинку № 3 по вул..О. Коротченка.

Депутат міської ради О.Г. Лисий надав фінансову підтримку ОСББ «Весна 26» , КП «Затишок» (проведено ремонт козирків на під’їздах), потурбувався про ремонт ігрової кімнати та дитячого майданчика,  обладнання для двох спортивних майданчиків.

Депутат міської ради І.В. Сотський протягом 2018 року вирішив також чимало нагальних проблем у Первомайську.  За його сприяння придбано 10 ліжок для дитячого соматичного відділення ЦМБЛ, встановлено металопластикові вікна в хірургічному комплексі ЦМБЛ, придбана підвісна стеля для ЗОШ № 17,  встановлені металопластикові вікна в ДНЗ № 3, здійснено поточний ремонт вуличного освітлення по вул. Маршала Родіона Маліновського, придбано пісок для дитячого майданчика по вул. М.Демченко.

Депутат міської ради О.В Чекрижов подбав про  асфальтування території лікувального комплексу № 2 Первомайської ЦМБЛ.

Не залишалися байдужими до вирішення проблем і партійці «Нашого краю» у Первомайській районній раді. Так, депутат Первомайської районної ради  Т.Д. Маляренко вирішила проблему з облаштуванням дитячого майданчика в с. Романова Балка,  дитячого майданчика в с. Степківка. Завдяки депутату заасфальтоване подвір’я біля Степківської ЗОШ. До Дня захисту дітей учням Романобалківської ЗОШ та вихованцям ДНЗ с.Романова Балка  вручені подарункі та солодощі. Депутат подбала про реставрацію меморіалу загиблим воїнам у Другій світовій війні в селі Романова Балка. Не залишає поза увагою і людей похилого віку та дітей війни Романобалківської та Степківської сільських рад, надаючи грошову допомогу.

Депутатом Первомайської районної О.В Чепіжко ради організовано подарунки для  дітей Степківської ЗОШ та ДНЗ до Дня захисту дітей.

За підтримки голови Первомайської місцевої  партійної організації  «Наш край» Кукурузи О.В. та членів партії О.О Горіцина, В.І Целіщевої. проводилася активна робота з організації дозвілля для дітей по мікрорайонах міста та ветеранів ВОВ. Організовано відвідування «Поні –Парку» дітьми табору ЗОШ № 7  та пригощання морозивом; відвідування дітьми табору «Гарт» кінологічного клубу «Аякс»; показ фільму «Партизанська іскра» для  учнів і студентів міста та фотовиставка  «Первомайськ в окупації».

Проведено урочисті збори ветеранів, учасників бойових дій мікрорайону  О.Коротченка та вул. Ф.Достоєвського за участю членів партії Кукурузи О.В.,Горіцина О.О., Подоляна В.В., Лепартії С.Ю., Бойчука С.В. та 98 осіб учнів та студентів; урочисті вітання ветеранів, учасників бойових дій та дітей війни мікрорайону «Фрегат»;  присутні  60 осіб , та члени партії Кукуруза О.В.,Горіцин О.О., Подолян В.В. 30 учасникам бойових дій міста та району вручені продовольчі набори;

В Первомайській місцевій парторганізації активно проводиться робота  по залученню молоді.

Молодь  приймала участь у відвідуванні дитячих таборів та проведенні бесід з правил техніки безпеки у різних сферах життя, відвідувала  Первомайський центр соціально – психологічної реабілітації дітей,  забезпечила дітей предметами першої необхідності та канцтоварами, ініціювала та організувала збір підписів по облаштуванню плавального басейну та льодового катка на базі котелень міста, які не експлуатуються, в рамках проекту «Наш край – дітям» були проведені розвиваючі програми до Дня прапору України та Дня Незалежності для дітей Первомайського центру соціально – психологічної реабілітації дітей.

Лепартією С.Ю., Бойчуком С.В., Целіщевою В.І., Чекрижовою О.В. проводиться значна робота щодо проведення масових культурно — розважальних заходів. В  рамках святкування 342 –ї річниці від дня заснування міста Первомайськ було проведено 7 святкових концертних програм по всьому місту під назвою «Місто без окраїн». На площі Т. Г. Шевченка відбувся урочистий захід «Дякуємо Вам за мир і спокій у моєму домі» з нагоди відзначення Дня захисника України. Відвідали Первомайський центр соціально – психологічної реабілітації дітей та привітали дітей з Днем Святого Миколая цінними подарунками.

Значна робота проводиться місцевою організацією по популяризації і  позиціонуванню політичної партії «НАШ КРАЙ»

Активісти  партії Паращук А.В.,Балаба В.А. та Целіщева В.І. приймали участь у Всеукраїнській акції по збору підписів «Ні – підвищенню ціни на газ», яку організувала політична партія «НАШ КРАЙ». Було зібрано 9121 підпис.

З нагоди відзначення Дня пам’яті та  примирення і 73 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у місті Первомайську та Первомайському районі :

— виготовлені та розміщені на території міста 3 борди;

— надруковано в газеті «Вісник Первомайська» привітання мешканців міста  головою Первомайської  місцевої партійної організації  «Наш край» Кукурузою О.В. з Великоднем, з Днем медичного працівника.