Монетизовані субсидії буде розносити «Укрпошта»

Протягом трьох місяців — з березня по травень 2019 року — «Укрпошта» буде доставляти українцям монетизовані субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Щомісяця субсидіанти отримуватимуть кошти за попередній календарний місяць (у березні — за лютий, в квітні — за березень, в травні — за квітень). За результатами цього пілотного проекту буде прийматися рішення про його запровадження або скасування. Раніше повідомлялося, що українцям, які в установлені терміни не оплачують комунальні послуги, будуть скасовувати субсидії.

Як повідомляють в «Укрпошті», для інформування про нарахування субсидії і механізм виплати кожному одержувачу (близько 4 млн громадян) відправлять приватне повідомлення про розмір субсидії, за що призначена субсидія, і як її отримати.

«Також компанія протягом дії пілотного проекту буде доставляти субсидії тим пенсіонерам (понад мільйон субсидіантів), які отримують пенсії через» Укрпошту «. Зараз йде процес підписання необхідних угод з Пенсійним фондом України », — йдеться в повідомленні.

Пенсіонерам субсидії готівкою передаватимуть листоноші в день отримання пенсії.

 «Таким чином, вони зможуть не витрачати додатковий час на відвідування поштового відділення і вчасно оплатити комунальні послуги, використовуючи субсидію за призначенням», — відзначають в компанії.