«Наш край» на Кривоозерщині вшанував пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні в Україні відзначається День пам’яті учасників бойових дій на території інших держав та вшанування загиблих. 30 років з часу виведення радянських військ з Афганістану.

Кривоозерська районна організація патії «Наш край» в цей день відвідала родини загиблих в Афганістані земляків та поклали квіти до 15 могил загиблих та померлих від важких поранень воїнів-афганців.

«Загиблі в Афганістані – це діти нашої Кривоозерщини. Тридцять років минуло. Але ми не вправі викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку. Війна в Афганістані, яка тривала десять років і принесла смерть у тисячі українських родин, має стати уроком для всіх —  уроком для прийняття виважених рішень щодо участі у різних військових конфліктах, бо найціннішим є людське життя!», — звернувся до присутніх голова районної організації партії «Наш край» Павло Бузінський під час покладання квітів до обеліску воїнів-афганців у Кривому Озері.

Місцева поетеса Лідія Круглик зачитала вірш-посвяту матері загиблого воїна-афганця Віктора Пугача Анні Костянтинівні Білій.

Нагадаємо, що понад 160 тисяч українців пройшли дорогою цієї війни, більше 3 тисяч додому так і не повернулись, ще понад 8 тисяч отримали поранення. Ця дата збігається з одним з найбільших християнських свят – Стрітенням Господнім. В цей день, молімося за душі полеглих воїнів в Афганістані, за теперішніх захисників Батьківщини!

Теги: , ,