Після новорічного квиткового колапсу «Укрзалізниця» готує подвійне подорожчання квитків

Влада має заборонити “Укрзалізниці” підвищувати ціна на квитки та передавати у користування приватним компаніям залізничну інфраструктуру. З таким зверненням до уряду виступив народний депутат від партії “Наш край” Сергій Шахов.

Він обурився фактом, що “Укрзалізниця” готується передати у користування приватним фірмам пасажирські вокзали.

 

“За спиною в українців уже домовилися про передачу у приватні руки двох залізничних вокзалів. Люди вже “натішилися” платними залами очікувань, платними вокзальними туалетами і платними койкомісцями для ночівлі. Але ще не було в історії України, щоб із пасажирів брали плату за вхід на сам вокзал. Керівництву “Укрзалізниці” та профільного міністерства все до снаги, окрім одного – подолати багатомільярдну корупцію на самій залізниці”, – сказав Сергій Шахов.

 

Другим “весняним подарунком” українцям від залізниці, наголошує народний депутат, буде підвищення тарифів на пасажирські перевезення.

 

“Керівництво “Укрзалізниці” та профільного міністерства підготували ще один “весняний подарунок” українцям у вигляді підвищення вартості проїзду на 25 відсотків протягом року. А в озвучених планах – двократне подорожчання проїзду! Ці «менеджери» мріють про “економічно обґрунтовані тарифи”, а самі користуються службовими лімузинами й літаками. При цьому й гадки не мають, що українці просто не матимуть за що їздити”, – наголосив Сергій Шахов.

 

Народний депутат закликав владу зупинити та покарати псевдо-реформаторів залізниці.

 

“Наш край” закликає уряд та профільне міністерство зупинити підготовку до розпродажу держмайна та звільнити псевдо-реформаторів залізниці. Влада має накласти мораторій на підвищення тарифів на пасажирські перевезення й змусити керівництво “Укрзалізниці” зосередитися на подоланні корупції у галузі. Там приховані колосальні резерви для модернізації рухомого складу та збереження тарифів на прийнятному для громадян рівні”, – підсумував Сергій Шахов.

Теги: , ,