Романтична вечеря для переможців конкурсу «Історія кохання» від «Нашого краю»

Романтична вечеря, свічки та приємні спогади – переможці конкурсу від «Нашого краю» провели вечір в кафе «Кармен» в Доманівці. Саме таку нагороду отримали за перемогу у конкурсі Євген та Олена Кучер.

До Дня всіх закоханих обласна організація партії «Наш край» оголосила конкурс на кращу історію кохання. Всі надіслані історії заслуговували уваги та викликали емоції в членів журі. Але перемогу отримала сім’я Євгена та Олени Кучер з Доманівки.

«Ми довго думали, чи приймати нам участь в цьому конкурсі, адже ми вже не закохана пара, а закохана сім’я, та й історія наша, як нам здавалося, досить звичайна. І син у нас уже є. Але зрозуміли, що повинні розповісти свою історію. Адже закохатися легше, ніж зберегти кохання. А ми це, Богу дякувати, змогли. І хочемо розповісти всім, що фундаментом нашої сім’ї є любов. Але вона нічого не варта без взаємоповаги та розуміння», — розповідають переможці.

Організатори конкурсу дякують всім учасникам за надіслані роботи.  Як добре , що в потоці розбурхано — вируючого життя вам вдалося зустріти кохання. Дано не кожному таке щастя. Бережіть свої почуття.

 

Теги: , ,