«Афганістан…Ти – вічний біль. Ти – наш неспокій…»

В міському будинку культури міста Вознесенськ відбувся захід з нагоди 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану «Афганістан…Ти – вічний біль. Ти – наш неспокій…».

Грамотою Виконавчого комітету Вознесенська нагороджено голову громадської організації «Спілка інвалідів, воїнів-інтернаціоналістів» Ігоря Кравченка. В свою чергу, Ігор Миколайович привітав побратимів та подякував за підтримку воїнів-інтернаціоналістів.

«Бойові побратими. Сердечно вдячний всім, хто й сьогодні боронить незалежність України на Сході. За цей час в зоні АТО загинуло 165 воїнів-афганців, 220 учасників бойових дій на території інших держав. Ми думали, що Афганська війна буде нашою останньою війною. Але ми помилилися. І сьогодні воїни-інтернаціоналісти показують приклад мужності та героїзму. Бажаю вам міцного здоров’я. Вірю – перемога буде за нами», — звернувся до присутніх Ігор Кравченко.

Особливу подяку голова громадської організації висловив голові обласної організації партії «Наш край» Юрію Кормишкіну за фінансову допомогу в придбанні ювілейних медалей учасника бойових дій на території інших держав та з нагоди 30-річчя виведення радянських військ з Афганістану та передав керівнику «Нашого краю» посвідчення та пам’ятну медаль «Честь, мужність, пам’ять» воїнам-афганцям.

Нагадаємо, що понад 160 тисяч українців пройшли дорогою цієї війни, більше 3 тисяч додому так і не повернулись, ще понад 8 тисяч отримали поранення.

 

Теги: , , ,