Звіт про роботу Березанської районної організації партії «Наш край» за 2018 рік

Березанська районна організація Політичної партії «Наш край» була створена одною з перших місцевих партійних організацій політичної партії «НАШ КРАЙ». Головою Березанської  районної партійної організації був обраний Валентин Миколайович Гуртовий, людина з високим почуттям відповідальності і справи, зі значним досвідом роботи в органах влади. Наразі, є головою Березанської районної ради, обраний від політичної партії «НАШ КРАЙ».

Політичну партію «Наш край» в органах місцевого самоврядування представляють 12 депутатів місцевих рад, в тому числі в районній раді – 5 , Коблівській об’єднаній громаді -2, Березанській об’єднаній громаді – 5.

Депутатами Березанської районної ради від політичної партії «Наш край» ініційовано 10 питань для розгляду на сесіях районної ради в 2018 році. Наприклад, депутат В.І. Бізіков ініціював питання про розробку та затвердження  Програми надання адресної допомоги громадянам району, які потребують довгострокового лікування. За ініціативи В.І. Бізікова створено тимчасову комісію щодо вивчення екологічної ситуації, яка склалась  на узбережжі Чорного моря в селі Рибаківка. Голова районної ради Гуртовий В.М. в І півріччі 2018 року звітував на сесії районної ради, а також на сесії районної ради заслухано звіт голови постійної комісії з питань регіонального розвитку, розвитку зон відпочинку та туризму, екології, охорони навколишнього середовища , використання природних ресурсів В.І. Бізікова, Депутати Березанської селищної ради ОТГ ініціювали до розгляду на сесіях  15 питань.

Депутати, обрані від  політичної партії «Наш край»  приймають активну участь у вирішенні соціальних питань громади. Для молодшої групи   Березанського дитячого садка «Сонечко» придбано  25 стільців, 10 комплектів постільної білизни, 20 матраців. Для Краснянської школи  придбано пластикове вікно в клас, 20 банок фарби для ремонту, виділено 5000 грн на ремонт спортзалу. Для  Лиманівської ЗОШ  придбано плиточне покриття на підлогу. Для  Березанського районного будинку культури та Василівського сільського будинку культури — товари та обладнання.

У липні, на звернення громади села Матіясове, проведено ремонтні роботи водогону на території населеного пункту. Це відбулося завдяки допомозі голови обласної партійної організації Кормишкіна Ю.А., який виділив кошти на проведення робіт.

На день людей похилого віку, разом із представниками обласної партійної організації, було відвідано Тузлівський спеціальний заклад та вручено подарунки: посуд, солодощі, канцелярські товари.

Депутати надали фінансову допомогу при проведенні спортивних змагань у ДЮСШ. Депутат С.І. Юренко профінансував святкування 35- річчя вул. Молодіжної в смт Березанка.

Значна увага Березанською районною організацією партії «Наш край» приділяється наданню допомоги незахищеним верствам населення району. Наприклад, В.М.Гуртовий надав 16000, а С.І.Юренко 14000 гривень матеріальної допомоги на лікування громадян району.

До свята Святого Миколая членами партії, депутатами місцевих рад вручено  дітям 250 подарунків.

Районною партійною організацією активно проводиться робота по залученню прихильників партії на місцях. Значно сприяла росту числа  прихильників  участь у Всеукраїнській  акції «Ні підвищенню ціни на газ» , Активістами партії зібрано 2340 підписів. Більшість громадян, які підписали звернення, стали нашими прихильниками. Регулярно проводяться різні навчання, семінари для депутатів та активу партії.

 

З жовтня 2018 року працює офіс партійної організації за адресою смт Березанка, вул. Центральна, 33-А.

 

Теги: , ,